Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL

Przedświąteczna gorączka i grudniowa bieganina sprawia, że na ogół brak już czasu na długie poszukiwania sylwestrowej kreacji.

I z tej okazji poznańska marka ANGELL przygotowała wyjątkową linię efektownych sukienek, spódnic i koszul, które sprawdzą się doskonale podczas zimowych imprez.

Wśród propozycji ANGELL króluje biel, czerń i oczywiście złoto. W kolekcji pojawiają się cekiny, które z powodzeniem mogą być noszone nie tylko na Sylwestra, ale przez cały rok.

Minimalistyczna slip dress i spódniczka z mieniących się cekinów doskonale komponują się z oversizową białą koszulą.

Pierwszy raz w kolekcji ANGELL pojawia się tencel: ekologiczny materiał będący doskonałą alternatywą dla jedwabiu. Mocnym i oryginalnym punktem linii jest kombinezon z szerokimi nogawkami, który może być noszony na wiele okazji w zależności od dodatków.Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (2) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (3) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (4) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (5) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (6) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (7) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (8) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (1) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (9) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (10) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (11) Let`s celebrate! – noworoczna kolekcja ANGELL (12)