Najnowsza kolekcja od Labellamafia – STRIKE BACK

Najnowsza kolekcja od Labellamafia – STRIKE BACK (2)

Najnowsza kolekcja od Labellamafia – STRIKE BACK (3)

Najnowsza kolekcja od Labellamafia – STRIKE BACK (4)

Najnowsza kolekcja od Labellamafia – STRIKE BACK (1)Labellamafia została stworzona przez Alice Matos – modelkę fitness, która stała się inspiracją dla wielu na całym świecie. Alice nie poprzestaje i nadal tworzy niezwykłe, bardzo odważne i sensualne kolekcje, zarówno w wydaniu fashion fitness, jak i lifestyle. Sztandarową grupą, do której Labellamafia kieruje swoje kolekcje jest HardCoreLadies – kobiety odważne, zdecydowane, lubiące się wyróżniać i wiedzące czego chcą.

Unikatowa kolekcja STRIKE BACK obejmuje bardzo kobiecie i dopasowane topy, luźniejsze t-shirty, krótkie spodenki, legginsy, body, a także fikuśne sety. Wszystkie ubrania z kolekcji wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, jednocześnie występują w kolorach modnych w tym sezonie. Najnowsza linia Labellamafii znacznie podkreśli sylwetkę, jednocześnie dodając pewności siebie.

Przesłaniem STRIKE BACK jest odwaga, siła, determinacja oraz duch walki, które potrzebne są zarówno w życiu codziennym, jak i podczas uprawiania sportu.