MOHITO Code Cobalt

Nadchodzący sezon to pełne faktur i wzorów outfity. To połączenie neutralnych kolorów i mocnego akcentu w postaci kobaltu z klasycznymi oraz nieco ekstrawaganckimi fasonami – a to wszystko utrzymane w iście kobiecym i eleganckim klimacie. Zainspiruj się nową kolekcją Code Cobalt i dodaj swoim stylizacjom charakteru. MOHITO Code Cobalt (8) MOHITO Code Cobalt (9) MOHITO Code Cobalt (10) MOHITO Code Cobalt (11) MOHITO Code Cobalt (12) MOHITO Code Cobalt (13) MOHITO Code Cobalt (14) MOHITO Code Cobalt (15) MOHITO Code Cobalt (16) MOHITO Code Cobalt (17) MOHITO Code Cobalt (18) MOHITO Code Cobalt (19) MOHITO Code Cobalt (20) MOHITO Code Cobalt (21) MOHITO Code Cobalt (1) MOHITO Code Cobalt (2) MOHITO Code Cobalt (3) MOHITO Code Cobalt (4) MOHITO Code Cobalt (5) MOHITO Code Cobalt (6) MOHITO Code Cobalt (7)

Czym wyróżnia się Code Cobalt? Energetycznym i wyrazistym akcentem w postaci mocnego koloru, który pięknie przeplata się z odcieniami nude oraz elegancką czernią i bielą. To niezwykle oryginalne połączenia fasonów i wzorów, inspirowane stylem nowoczesnej kobiety, uwielbiającej nieszablonowe kreacje. Asymetryczna sukienka, kopertowe dekolty, imitacja skóry oraz delikaty połysk – to tylko kilka elementów, które szczególnie wyróżniają całą kolekcję.

Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby w nowościach znalazły się stylizacje, które przypadną do gustu każdej kobiecie. Aby były to ubrania i dodatki idealnie pasujące na wiele okazji: do pracy, na co dzień, na eleganckie przyjęcie, romantyczną kolację, a także na szaloną imprezę!