Kinga Sawczuk i Antonina Flak w kampanii Cropp: Magic. We have it.

Ruszyła nowa kampania marki Cropp pod hasłem: Magic. We have it. Twarzami kampanii zostały dwie topowe polskie influencerki  – Kinga Sawczuk @kompleksiaraxx i Antonina Flak @samosiaa_yt.

Kiedyś mocno utożsamiany z tzw. „dziewczyną na deskorolce”, dziś otwiera się na nowe. Cropp, bo o nim mowa, chce podkreślić zmiany, jakie zaszły nie tylko w jego wizerunku, ale także w ofercie sklepu. Tym samym zachęca odbiorców, by odkryli tę markę na nowo.

Cropp. We have it.

Nowa kampania ma na celu pokazać odbiorcom, że Cropp oferuje więcej, niż może się wydawać. Marka dąży do tego, żeby w jej kolekcjach każda dziewczyna, niezależnie od swojego stylu, czuła się pewnie. Nie ma dwóch identycznych osób i to właśnie ta różnorodność napędza firmę do działania. Twarzą kampanii zostały Kinga Sawczuk (@kompleksiaraxx) oraz Antonina Flak (@samosiaa_yt) – influencerki z generacji Z, znane są ze swojej kreatywności, którą na co dzień pokazują na TikToku. Każda z nich jest wyjątkowa, każda z nich wyraża siebie w inny sposób, każda z nich może znaleźć coś dla siebie w nowych kolekcjach marki Cropp.

Trends. We have it.

Mimo widocznych zmian, Cropp pozostaje wierny swoim wartościom i nie rezygnuje ze swojego wyjątkowego charakteru. Marka podąża za trendami, ale interpretuje je na swój własny sposób.

Stylowa krata i hipnotyzujące printy. Wyrazista zieleń i czekoladowy brąz. Pikowane formy i dzianinowe materiały. Szerokie nogawki i spódniczki mini. To wszystko składa się na najnowszą kolekcję. Całość uzupełnia szereg dodatków: od wysokich kozaków, przez mocną biżuterię, aż po dodające charakteru skórzane paski.

Magic. We have it.

Różnorodność. Kreatywność. Nowoczesność. To wartości, które są mocno zakorzenione w DNA Croppa i to właśnie do nich marka odwołuje się w prezentowanej kampanii. Kolekcję promuje sesja zdjęciowa oraz materiał wideo z udziałem influencerek. Całość osadzona została w magicznym klimacie, który przenosi odbiorców w inny wymiar. Abstrakcyjna scenografia połączona z wyrazistym różowym kolorem podkreśla trendowe wzory i stanowi kontrast do prezentowanej kolekcji, a efekty specjalne nadają kampanii wyjątkowości.

Trendy. Moda. Mocne printy. Inspiracje. Balans. Odwaga. Zabawa. Pewność siebie. To właśnie to i wiele, wiele więcej znajdziesz w Croppie. Odkryj go na nowo.

Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (1) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (2) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (3) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (4) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (5) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (6) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (7) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (8) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (9) Kinga Sawczuk i Antonina Flak w magicznej kampanii Cropp (10)

Credits:

Art Director – Bartłomiej Stefanowicz / Cropp Team

Produkcja – Paulina Pytel, Tomasz Stefunko / Cropp Team

Photo – Katarzyna Tur, Katarzyna Solecka / Cropp Team

Video – Łukasz Pałczyński / Cropp Team

Stylizacje – Ekaterina Vasileva / Cropp Team

Hair & Makeup – Agnieszka Włodarczyk / Cropp Team

Project Management – Ewa Wieczorek, Kinga Sala, Artur Próchnicki / Cropp Team