#BackToGym! Najnowsza kolekcja brazylijskiej marki LABELLAMAFIA

LABELLAMAFIA to marka, która powstała w 2007, w słonecznej miejscowości Florianopolis. Jej założycielka to Alice Matos, brazylijska modelka fitness, której motto to „Fitness is everywhere” – czyli: „Fitness jest wszędzie”. Swoim stylem i podejściem do życia zainspirowała tysiące kobiet na całym świecie. Połączyła modę, kolor i radosny styl życia z odzieżą sportową najlepszej jakości. To sprawiło, że w krótkim czasie udało jej się stworzyć międzynarodową „rodzinę” fanek marki – #HardCoreLadies. To kobiety, które nie boją się być sobą i lubią to okazywać. Są dumne ze swojej siły, ducha walki i przede wszystkim – kobiecości. LABELLAMAFIA (10) LABELLAMAFIA (1) LABELLAMAFIA (2) LABELLAMAFIA (3) LABELLAMAFIA (4) LABELLAMAFIA (5) LABELLAMAFIA (6) LABELLAMAFIA (7) LABELLAMAFIA (8) LABELLAMAFIA (9)

Wyjątkowe kobiety poszukują wyjątkowych ubrań, w których będą mogły ćwiczyć. Specjalnie dla nich marka LABELLAMAFIA przygotowała wyjątkową kolekcję fitness na sezon AW21/22. Nie ma w niej miejsca na nudę i klasyczne dla jesieni stonowane barwy.  LABELLAMAFIA wierzy, że cały świat może ogarnąć energia rodem z Brazylii.

Wśród oferowanych przez markę nowości znajdziemy, jak co sezon koszulki, body, topy, spodnie i legginsy z wyraźnym brandingiem. LABELLAMAFIA stawia także na wyraźne, często geometryczne wzory. Brand jak zwykle skupia się na detalach: nie braknie zatem siateczkowych elementów, błyszczących elementów, czy fluorescencyjnych wstawek. To nie tylko sportowe ubrania o najpiękniejszym designie, ale także o największej funkcjonalności. Wszystkie produkty zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów i doskonale sprawdzą się na siłowni, czy podczas treningów fitness w domowym zaciszu.