answear.LAB prezentuje nową kolekcję kapsułową – WOMEN ON BOARD

WOMEN ON BOARD (3)Marka answear.LAB prezentuje kolekcję kapsułową – WOMEN ON BOARD i rozpoczyna (r)ewolucję klasycznej odzieży biurowej. Nowa linia ubrań to idealna propozycja dla każdej „girl boss”, która poszukuje modnych, nowoczesnych rozwiązań stworzonych w zgodzie z formalną etykietą. Stwórz biznesowy look i śmiało realizuj swoje zawodowe plany!WOMEN ON BOARD (5)

Najnowsza linia kapsułowa o nazwie WOMEN ON BOARD to propozycja dla kobiet, które na co dzień związane są ze światem biznesu, a mimo to, nie chcą rezygnować z wyrażania siebie poprzez modę. Całość kolekcji utrzymana jest w stonowanych kolorach, choć zaskakuje oryginalnymi formami, które dodadzą pewności siebie i elegancji w miejscu pracy. WOMEN ON BOARD to kolekcja utrzymana w charakterze office’owym: znajdziemy tam sukienki w formalnym (choć absolutnie nie nudnym) wydaniu, wariacje na temat szmizjerek, bluzki koszulowe z dekoracyjnymi guzikami czy szerokie tkaninowe spodnie z wysoką talią. Nie zabrakło też modnych od kilku sezonów garniturów czy długich kamizelek, a także klasycznych wełnianych płaszczy. Całość utrzymana jest w stonowanych kolorach, jak czerń, beże, biele, pojawiają się także odcienie błękitu i granatu. Wyróżniającym elementem kolekcji są modele z tkanin z nadrukiem akwarelowych rozmytych pasów.– Barbara Oramus, główna projektantka marki answear.LAB.WOMEN ON BOARD (1)

Kolekcja kapsułowa ucieszy na pewno wszystkie minimalistki, które lubią tworzyć różne stylizacje, mając niewiele ubrań w szafie. Wszystkie propozycje z kolekcji WOMEN ON BOARD są bowiem uniwersalnie i z łatwością możemy połączyć je z ulubionymi dodatkami. Nowa linia ubrań to nie tylko klasyczne marynarki i spodnie. W kolekcji znajdziemy wysokiej jakości, wełniane płaszcze szlafrokowe oraz torebki, botki i mokasyny ze skóry ekologicznej, które będą idealnym uzupełnieniem jesiennych stylizacji.WOMEN ON BOARD (2)

WOMEN ON BOARD (6)Kolekcja WOMEN ON BOARD dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com: https://answear.com/m/answear-lab