ANGELL : kolekcja JZ 21/22

W tym sezonie poznańska marka Angell prezentuje nam pełną gamę ultrakobiecych swetrów, sukienek, spódnic i koszul.

Projekty marki od początku pozostają spójne z wypracowaną przez siebie estetyką, która przyciąga klientki równie mocno, co wysoka jakość oferowanych materiałów. Dlatego wśród projektów Angell znajdziemy ubrania wykonane z wysokogatunkowej wiskozy w autorskie printy tego, a także cupro, który w dotyku i właściwościach przypomina jedwab i jest funkcjonalny jak bawełna.

Mocnym punktem każdej kolekcji JZ są mięsiste, przytulne i obszerne swetry stanowiące idealne uzupełnienie kobiecych sukienek  boho o różnych długościach. Nowością są jeansy o fasonie mom, które świetnie komponują się zarówno z golfami, jak i z koszulami i prostymi t-shirtami.

Produkty Angell zostały zaprojektowane tak, aby towarzyszyć kobiecie we wszystkich sytuacjach – w pracy, podczas towarzyskich spotkań oraz na wieczornych wyjściach. Niezależnie czy prowadzisz miejski styl życia, czy planujesz weekendowy wyjazd uniwersalne projekty Angell sprawdzą się każdych okolicznościach.Angell kolekcja JZ2122 (1) Angell kolekcja JZ2122 (2) Angell kolekcja JZ2122 (3) Angell kolekcja JZ2122 (4) Angell kolekcja JZ2122 (5) Angell kolekcja JZ2122 (6) Angell kolekcja JZ2122 (7) Angell kolekcja JZ2122 (8) Angell kolekcja JZ2122 (9) Angell kolekcja JZ2122 (10) Angell kolekcja JZ2122 (11)

www.angell.pl

Zdjęcia: Helena Ludkiewicz

Modelka: Arina Fishman/selective mgmt

Stylizacja: Marta Pożarlik

Muah: Beata Magnuszewska

Produkcja: Kamila Azami/Must Have PR