DENIM collection by Elementy

W najnowszej kampanii marki Elementy króluje denim. Oversize’owe kurtki i świetnie skrojone dżinsy to modele doskonale znane klientkom brandu. Dopasowane do różnych typów sylwetki, wykonane z wysokiej jakości materiałów denimowe projekty już od kilku sezonów stanowią znak rozpoznawczy marki. W jesiennej sesji Elementy łamią stereotypy i udowadniają, że dobór idealnej pary dżinsów nie musi być trudny – najważniejsze, aby czuć się w nich wygodnie i komfortowo.

Bohaterką najnowszej kampanii marki Elementy jest San Frey, przedstawicielka pokolenia Z, która wraz z przyjaciółkami pokazuje co dla nich oznacza “idealna para dżinsów” i jak ją znaleźć. A jak je stylizować? Według własnych preferencji, na swój niepowtarzalny sposób. Perfekcyjnie skrojona kolekcja daje możliwość wyboru po to, by każda kobieta mogła znaleźć w ofercie swoje nowe ulubione dżinsy – nieważne czy będą one dopasowane, bardziej oversize, dłuższe, z podwiniętymi nogawkami czy z wyższym stanem. Najważniejsze jest to, aby czuć się w nich swobodnie, komfortowo, ale przede wszystkim pewnie – bez względu na rozmiar czy wzrost. “To nie ty musisz dopasowywać ubrania, one muszą do ciebie pasować, jak tylko chcesz”, mówi San Frey.DENIM collection by Elementy (2) DENIM collection by Elementy (1) DENIM collection by Elementy (9) DENIM collection by Elementy (8) DENIM collection by Elementy (7) DENIM collection by Elementy (6) DENIM collection by Elementy (5) DENIM collection by Elementy (4) DENIM collection by Elementy (3)

PONADCZASOWA KLASYKA I ODPOWIEDZIALNA PRODUKCJA

W ofercie marki dostępne są trzy modele dżinsów: JJ Jeans, SISI oraz MIMI w różnych odcieniach dżinsu oraz w rozmiarach od XXS do XL. Dodatkowo model MIMI można kupić w dwóch długościach – regular oraz long. Denimową kolekcję uzupełniają dwa modele kurtek – oversize oraz trucker.

Wszystkie ubrania z kolekcji DENIM są uszyte i wykończone w Polsce z certyfikowanej, częściowo recyklingowanej bawełnianej przędzy. Każdy egzemplarz sygnowany jest dodatkami wyprodukowanymi lokalnie – napami, guzikami i metką z ręcznie tłoczonej, wegańskiej skóry.

Kredyty do zdjęć:

Zdjęcia: Magda Uherek / Made It. Management

Bohaterki: San Frey / Made It. Management, Paola Kazadi / Made It. Management, Nela / AS Management

Produkcja: Anna Zawada & Magda Uherek / Made It. Management