MOYE Nude — nowa zmysłowa kolekcja polskiej marki

Najnowsza kampania MOYE Nude to studium bliskości ciała i naturalnych tkanin jedwabnych – połyskującej satyny i przeźroczystej organzy. Minimalistyczne projekty i zmysłowe kroje utrzymane w kolorystyce ciepłego beżu zaprojektowane tak, aby można było je ze sobą swobodnie łączyć to idealna propozycja na zbliżające się lato.

Na zmysłowych zdjęciach nie zobaczymy dodatków stylizacyjnych czy scenografii. MOYE celowo rezygnuje z tych elementów i skupia się całkowicie na naturalnym pięknie kobiecego ciała otulonym szlachetnym jedwabiem. Odbijająca światło satyna i transparentna organza w nowym odcieniu beżu kojarzącym się z muśnięta słońcem skórą, stanowią główny punkt kolekcji.MOYE2_fot.BORYS SYNAK MOYE6_fot.BORYS SYNAK MOYE5_fot.BORYS SYNAK MOYE4_fot.BORYS SYNAK MOYE3_fot.BORYS SYNAK

Jedwabie MOYE powstają we włoskiej manufakturze w prowincji Como, zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej dotyczącymi produkcji odpowiedzialnej względem środowiska naturalnego. Produkty marki niezmiennie szyte są z największą dbałością w Polsce, przez lokalnych rzemieślników używających tradycyjnych metod.

Piękne w formie i prostocie projekty będą idealne podczas letnich wieczorów, jak i w zaciszu domowym. Obok bestsellerowych modeli w odcieniu beżu i czerni pojawia się wersja mini spódnicy ciętej ze skosu. Halka slip-on i top na cienkich ramiączkach z prostym dekoltem to nowa odsłona znanych już klasyków marki. W kolekcji zobaczymy również wyjątkowo wygodne damskie bokserki – jedwab w sportowym wydaniu. MOYE proponuje również nowe modele bielizny, między innymi delikatne stringi na cienkich gumach. Ze zmysłowo prześwitującej organzy powstała halka maxi oraz oversize’owa koszula, a także transparentny komplet bielizny wykończony elastyczną, aksamitną gumką. Wszystkie elementy kolekcji można nosić solo, jak i w duecie. Dopełnieniem całości są jedwabne akcesoria, jak gumki do włosów czy maska na oczy ze 100% jedwabnym wypełnieniem posiadającym certyfikat OEKO-TEX.

Kolekcja dostępna jest online na www.moyestore.com oraz stacjonarnie w warszawskim butiku przy ul. Okólnik 9A/11. 

Fotograf: Borys Synak

Asystent fotografa: Mateusz Skraba

Art Direction: Magdalena Wyszomierska / MOYE 

Modelka: Agata Woźniak / The Management

Makijaż & włosy: Aga Brudny / Art Faces