Limitowana kolekcja answear.LAB x Paulina Krupińska

Po spektakularnym wejściu na rynek z kolekcją answear.LAB KRÓL, marka answear.LAB zaprasza do współpracy znaną modelkę i prezenterkę telewizyjną, której siła i determinacja w realizacji własnych celów  może być inspiracją dla kobiet. Nowa, limitowana kolekcja ubrań i akcesoriów answear.LAB x Paulina Krupińska napędza do zmian i przekonuje o sile marzeń, które warto spełniać. Jednocześnie zapowiada całą serię kobiecych historii, które w kolejnych sezonach będzie opowiadać brand. Kolekcja, której premiera zbiega się z 10. urodzinami Answear.com, jest dostępna wyłącznie na stronie sklepu.

W kolekcji answear.LAB x Paulina Krupińska marka postanowiła połączyć komfort i zmysłowość, swobodę oraz elegancję. Nowoczesne propozycje odzwierciedlają ducha naszych czasów, jednocześnie rzucając optymistyczne spojrzenie w przyszłość. Napędzają do działania, łamania schematów, podkreślając przy tym wiarę we własne możliwości, w myśl hasła: „Dare to dream”. Kolekcja answear.LAB składa hołd kobiecie pełnej radości życia, odwagi i determinacji, która nie boi się zmian i nigdy nie przestaje marzyć o rzeczach zarówno błahych, jak i poważnych. To właśnie dla niej zostały stworzone designerskie komplety ze skóry, zmysłowe sukienki, podkreślające talię spódnice i szerokie spodnie oraz koszule oversize z przykuwającymi wzrok detalami.

„Pracując tyle lat w branży modowej marzyłam o czymś co będzie bardzo spójne ze mną i pod czym będę mogła się podpisać w 100 %. Taka właśnie jest kolekcja answear.LAB: totalnie synergiczna z moim charakterem i wartościami. Wygodne ubrania, które są eleganckie, komfortowe i jednocześnie zmysłowe -takie połączenie sprzeczności jest we mnie i zapewne w każdej kobiecie.” – mówi Paulina Krupińska.

Zestawy ubrań uzupełniają akcesoria, od ręcznie robionych skórzanych pasków po torebki, które sprawdzą się na wiele okazji. Dare to Dream wyróżnia się nie tylko designem, ale również szlachetnymi materiałami: widzimy tutaj skórę naturalną, jedwab, wiskozę i modal. Całość utrzymana jest w wyrafinowanej palecie barw: dominuje złamana biel i czerń przeplatana subtelnymi odcieniami beżu, pastelowego błękitu i szarości. Obok gładkich, satynowych faktur pojawiają się motywy tie-dye w eleganckiej odsłonie. „W nowej kolekcji stawiamy na jakość materiałów i szycia. Chcemy, aby ubrania w niej zawarte zostały z naszymi klientkami na dłużej ich szafach– by przez wiele sezonów mogły dodawać każdej noszącej je kobiecie siły, odwagi, a nawet otuchy.” – mówi Agnieszka Korsak, brand director answear.LAB.

answear.LAB chce tworzyć nie tylko designerskie ubrania i dodatki, ale przede wszystkim inspirować do zmian i przekonywać, że kobiecy świat wykracza daleko poza modę. Wybór twarzy nowej kolekcji marki był nieprzypadkowy. Paulina Krupińska wielokrotnie udowodniła, że marzenia jak najbardziej można spełnić, dzięki sile i determinacji. Prezenterka inspiruje swoim stylem, ale także niezależnością i uporem w podążaniu własnymi ścieżkami. Jest idealną reprezentantką kobiet, które nie boją się realizować własnych celów, wsłuchując się w siebie, bez ulegania oczekiwaniom innych i presji środowiska.

Do zrealizowania sesji zdjęciowej marka po raz kolejny zaprosiła Martę Wojtal. Znana fotografka i mistrzyni ujęć, która potrafi sportretować kobiecą duszę, a poprzez uwiecznione spojrzenia i gesty opowiedzieć historię konkretnej osoby, wpisuje się w DNA answear.LAB.

Kolekcja answear.LAB x Paulina Krupińska dostępna jest w limitowanych ilościach wyłącznie na answear.com.