Kolekcja Quiosque jesień/zima 2020

Kolekcja Quiosque jesień/zima 2020 to kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych projektach łączących elegancję i wygodę. Przeważa ponadczasowa klasyka, którą dopełniają nowoczesne elementy. W tym sezonie projektanci marki postawili na szeroką gamę kolorystyczną, od stonowanych po bardzo intensywne barwy. Proponują też duży wybór dzianin, które zachwycają wysoką jakością, różnorodnością splotów i kolorów.

Kolekcja QUIOSQUE na sezon Jesień-Zima 2020 to przenikanie się klasyki z najnowszymi trendami.Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (1) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (2) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (3) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (4) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (5) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (6) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (7) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (8) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (9) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (10) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (11) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (12) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (13) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (14) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (17) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (15) Kolekcja Quiosque jesieńzima 2020 (16)

W tym sezonie nie zabraknie beży, butelkowej zieleni, czerni i granatu. Soczyste fiolety, głęboka czerwień, świetlista fuksja, czy jesienne brązy – przeplatają się ze sobą.

Nieprzemijający trend kratki, pasków czy grochów nadal będzie ważnym deseniem w jesiennej kolekcji. Dołączą do nich akwarelowe kwiaty, zwierzęca abstrakcja czy – najbardziej poszukiwane w tym sezonie – „drobne łączki”. Welur, zamsz, eko skóra czy multikolorowe przędze będą się łączyły i wymieniały tworząc obraz kolekcji w 3D. Pojawi się również klasyczna koronka w nowych kolorach, a także delikatny błysk, rozświetlający jesienną słotę za oknem.

Styl boho, charakteryzujący się falbanami czy drapowaniem, na dobre zagościł w QUIOSQUE. Połączenie romantycznej formy z modnym nadrukiem jest idealne, żeby w niebanalny sposób podkreślić swoją kobiecość. Mocny trend marszczeń w kolekcji QUIOSQUE prezentowany jest na wiele sposobów. Marszczenia pojawią się w talii sukienki czy z przodu spódnicy. Plisy stały się modowym atrybutem kobiecości, dlatego też projektanci QUIOSQUE chętnie je wykorzystali.

QUIOSQUE kocha sukienki. W jesienno-zimowej kolekcji nie zabraknie nowych form i rozwiązań. Pojawi się wariacja na temat modnej długości midi, wielowymiarowy efekt nadruku na siatce czy nagromadzenie plis i falban. Od wielu sezonów godną alternatywą sukienek stały się garnitury. Nie zabraknie ich także w kolekcji QUIOSQUE, w wersji w paski czy gładkiej – w kolorze butelkowej zieleni. Doskonale sprawdzi się też połączenie swetrów „oversize” z plisowaną czy szyfonową spódnicą. Szerokie spodnie z dopasowanym golfem to idealna, alternatywna stylizacja do pracy.

Różnorodność okryć wierzchnich sprawia, że każda z nas znajdzie coś dla siebie. Pojawi się klasyczny płaszcz w szaro-beżową kratkę czy kamelowa kurtka z pikowaniem wewnątrz i gładką powierzchnią na zewnątrz. Niespotykana imitacja weluru na kurtce to coś na co trzeba koniecznie zwrócić uwagę. Dłuższe swetry w formie płaszcza są dobrą opcją na jesienne spacery w słońcu.

QUIOSQUE od ponad 25 lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. W myśl hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne” oferuje klientkom ubrania w rozmiarach od 36 do 46. QUIOSQUE dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić.

Kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów. Marka zawsze dba o najwyższą jakość swoich ubrań i dlatego znaczna część kolekcji powstaje w polskich szwalniach.

Twarzami marki QUIOSQUE są Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska – Karpiel