Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesień

Listopad zazwyczaj zwiastuje jesienną aurę i do chłodniejszej pogody z pewnością trzeba się przygotować. Jest kilka elementów garderoby, w które warto się zaopatrzyć, chociażby płaszcz albo ciepły sweter.

W poszukiwaniu inspiracji warto zobaczyć jak ubierają się kobiety na całym świecie, dlatego idealnym źródłem są zdjęcia w stylu street style. Przeszukaliśmy Pinterest i znaleźliśmy kilka stylizacji, którymi warto się zainspirować przy tworzeniu garderoby na jesień. Pierwsze skrzypce w wybranych zestawach grają oczywiście klasyczne płaszcze oraz wygodne golfy i swetry – wybierając te w stonowanych kolorach masz pewność, że posłużą Ci dłużej niż jeden sezon. Oprócz klasycznych botków lubimy jesienią stawiać na wygodę – stąd skupienie na sportowych butach. Kolory, które jesienią z pewnością się sprawdzą to klasyczna czerń, jasna szarość i wszelki odcienie beżu i brązu.

Jeśli nadal stoisz przed szafą i myślisz „nie mam się w co ubrać” sprawdź o jakie rzeczy warto wzbogacić garderobę i w jakich sklepach je znajdziesz! Z pewnością nasza pomoc sprawi, że łatwiej będzie Ci komponować zestawy na nadchodzące dni.klasyczne stylizacje na jesień (1) klasyczne stylizacje na jesień (2) klasyczne stylizacje na jesień (3) klasyczne stylizacje na jesień (4) klasyczne stylizacje na jesień (5)