Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesień

Listopad zazwyczaj zwiastuje jesienną aurę i do chłodniejszej pogody z pewnością trzeba się przygotować. Jest kilka elementów garderoby, w które warto się zaopatrzyć, chociażby płaszcz albo ciepły sweter.

W poszukiwaniu inspiracji warto zobaczyć jak ubierają się kobiety na całym świecie, dlatego idealnym źródłem są zdjęcia w stylu street style. Przeszukaliśmy Pinterest i znaleźliśmy kilka stylizacji, którymi warto się zainspirować przy tworzeniu garderoby na jesień. Pierwsze skrzypce w wybranych zestawach grają oczywiście klasyczne płaszcze oraz wygodne golfy i swetry – wybierając te w stonowanych kolorach masz pewność, że posłużą Ci dłużej niż jeden sezon. Oprócz klasycznych botków lubimy jesienią stawiać na wygodę – stąd skupienie na sportowych butach. Kolory, które jesienią z pewnością się sprawdzą to klasyczna czerń, jasna szarość i wszelki odcienie beżu i brązu.

Jeśli nadal stoisz przed szafą i myślisz „nie mam się w co ubrać” sprawdź o jakie rzeczy warto wzbogacić garderobę i w jakich sklepach je znajdziesz! Z pewnością nasza pomoc sprawi, że łatwiej będzie Ci komponować zestawy na nadchodzące dni.Stylizacje  Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesieńStylizacje  Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesieńStylizacje  Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesieńStylizacje  Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesieńStylizacje  Zainspiruj się street style’em – klasyczne stylizacje na jesień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here