Nowa kampania DIVERSE Jesień-Zima 2018/2019

Dynamiczne i pełne energii kadry. Miejska nonszalancja i młodzi ludzie czerpiący z życia pełnymi garściami. Oto najnowsza kampania Diverse na sezon jesień-zima 2018/2019. Tym razem marka podpowiada jak wyjść ze strefy komfortu, po to by w pełni bawić się stylem
i wyróżnić się z tłumu. Nowa kolekcja to najnowsze trendy w niezobowiązującej formie.

W tym sezonie projektanci marki Diverse postawili na typową miejską nonszalancję
i eklektyzm, czyli łącznie z pozoru niepasujących do siebie rzeczy. Jest klasycznie, ale
i ultranowocześnie. W kolekcji obecne są wzory, denim, mocne kolory, ale również żakardowe materiały i mięsiste dzianiny. Po raz kolejny marka udowadnia, że dzięki swojej ofercie każdy może stworzyć stylizację odzwierciedlającą energię, pasję do życia i aktywność.

Co więcej w tym sezonie marka Diverse przygotowała kilka modowych akcentów, które tej jesieni rządzą i nadają stylizacji całkowicie nowego wyrazu. Wśród nich znalazły się – biały sweter oversize o grubym, mięsistym splocie, czerwony golf, denimowa prosta spódnica, czy skórzana kurtka w stylu motocyklowym. Elementy te sprowadzają się do idei marki Diverse, aby moda była nie tylko kreatywna, ale przede wszystkim łatwa do noszenia
i funkcjonalna. Prócz tego w kolekcji znalazły się wszystkim znane klasyki – bluzy, pikowane kurtki, jeansowe, spodnie, czy t-shirty z długim rękawem, które dzięki zabawie formą zyskały nowe oblicze.

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w Londynie. Pełne energii miasto, wszechobecny streetstyle, różnorodność kulturowa stały się motywami przewodnimi kampanii i filmu promującego najnowszą kolekcję. Dzięki marce Diverse przenieś się do alternatywnego  Londynu!