Wrangler rusza z nową kampanią FW18

Z dzikiej głuszy do miasta krętymi górskimi drogami wzdłuż jezior i lasów, ubrani w iście amerykańskim stylu. Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem.

Najnowsza kolekcja Wrangler sięga korzeniami do amerykańskiej historii i wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80. Przygotujcie się na odważną i unowocześnioną kolekcję, w której główną rolę odegra trend denim-on-denim, ubrania robocze, eksperymentalne sylwetki i wyolbrzymione proporcje. Nie zabraknie w niej również inspiracji ubraniami sportowymi z dawnych lat, między innymi w postaci koszulek ringer w nowym ujęciu z kultowym nadrukiem tęczy i wyrazistymi blokami kolorów, które teraz nabiorą bardziej kanciastych kształtów.

W kolekcji damskiej najbardziej wyczuwalne będą wpływy stylu lat 80., głównie efektowne sprania i odważne, charakterystyczne dla tej dekady kroje, jak skrócone i oversizowe kurtki oraz balonowe spodnie. W kolekcji ubrań denimowych pojawią się fasony o perfekcyjnym dopasowaniu do sylwetki osiągniętym dzięki technologii Body Bespoke. Na uwagę zasługują również ubrania unisex w stylu roboczym, jak dżinsy Carpenter, kurtka i ogrodniczki w ciemnym spraniu oraz w starym odcieniu Wranglera All Star Blue. Gwiazdą w tej kolekcji jest lawendowa sztruksowa kurtka i spodnie w prawdziwym stylu z lat 80.

Dla mężczyzn przygotowaliśmy kurtki Sherpa z dżinsu i sztruksu, które w tym sezonie nosi się do dżinsów, kraciastych koszul i kultowej koszuli Western. Elementy ubrań sportowych sprzed lat – między innymi wzór szewron i wyraziste bloki kolorów – były inspiracją dla koszulek, bluz i kurtek w stylu studenckim. Ulubione fasony, jak Greensboro z prostymi nogawkami oraz wąski fason Larston, pozostają głównymi modelami jesienno-zimowej kolekcji. Nie zapominając o dziedzictwie marki i czerpiąc inspirację z krajobrazów Północnej Karoliny, Wrangler stworzył pełną energii i dynamiki kolekcję, która pozostaje wierna estetyce marki i jednocześnie wpisuje się w nowoczesne trendy.