Robert Moskwa: jestem w świetnej formie. Schudłem, oczyściłem głowę, zmieniłem tryb życia

Robert Moskwa jestem w świetnej formie. Schudłem oczyściłem głowę zmieniłem tryb życia

Jestem innym człowiekiem – mówi aktor. Twierdzi, że odczuwa przypływ ogromnej energii życiowej i potrzebę działania, stracił zbędne kilogramy, poprawił też wyniki w sporcie m.in. w biegu na 100 m. Świetną formę zawdzięcza regularnym treningom, zmianie sposobu odżywiania, i wyeliminowaniu negatywnych myśli i emocji.

Robert Moskwa w przeciągu ostatnich kilku miesięcy całkowicie zmienił styl życia. Zaczął wprowadzać zasady zdrowego odżywiania do codziennego jadłospisu, regularnie trenuje też na siłowni. Aktor zdecydował się na ćwiczenia pod okiem prywatnego instruktora i nie ukrywa, że siłownia stała się jego nową pasją. Już widzi pierwsze rezultaty nowego trybu życia.

Schudłem kilkanaście kilogramów, w związku z tym jestem szybszy o kilkanaście sekund na „setce”, masakra, nie do zatrzymania – mówi Robert Moskwa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktor twierdzi, że odkąd postanowił wziąć się za siebie czuje ogromny przypływ energii oraz potrzebę działania. Uważa, że jest w świetnej formie, którą zawdzięcza jednak nie tylko aktywności fizycznej i zdrowej diecie.

Forma ze wszystkiego, z siłowni, z oczyszczonej głowy, z tego, że ma się tych kilkanaście kilogramów mniej, że zmieniłem też sposób życia. Naprawdę inny człowiek, rewelacja – mówi Robert Moskwa.

Gwiazdor popularnego serialu "M jak miłość" planuje nawet powrót do regularnych treningów karate, które zawiesił po narodzinach drugiej córki. Sport ten był jego pasją od 17. roku życia – aktor jest posiadaczem czarnego pasa Federacji Karate Shotokan i Fudokan, oraz złotego medalu Pucharu Europy Karate Shotokan NSKF weteranów.

Karate jeszcze będzie, bardziej Karate Combat będzie, ale wszystko po kolei, wszystko musi wrócić na swoje tory po kolei, nic na siłę, tego się już nauczyłem – mówi Robert Moskwa.