Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych od Panache Swim

Wakacje to czas, w którym każdy z nas chce odpocząć i przede wszystkim świetnie się bawić. Dlatego w czasie wypoczynku chcemy czuć się atrakcyjnie, pewnie, a przede wszystkim wygodnie. Plaża zazwyczaj odkrywa wszystkie stylizacyjne i brafittingowe grzeszki. Nie oznacza to jednak, że wybierając stój kąpielowy, trzeba się godzić na jakiekolwiek bieliźniane kompromisy.

Przy wyborze kostiumu kąpielowego należy zwrócić uwagę na wiele różnych czynników. Przy poszukiwaniu kostiumu idealnego należy z pewnością wziąć pod uwagę najnowszą kolekcję marki Panache Swim. Oferuje ona kostiumy w bieliźnianej, a nie konfekcyjnej rozmiarówce i prezentuje modowe opcje kostiumów aż do brytyjskiej miseczki K, co w rozmiarach europejskich odpowiada okolicom miseczki O.

Marka Panache pozostawia swoim klientkom bardzo ważny wybór. Otóż  często, dobierając konfekcyjny rozmiar bikini, trzeba iść na kompromis kupowania jednego kompletu w tym samym rozmiarze. To duży problem dla osób o nieproporcjonalnej sylwetce – a jak wiadomo nikt nie jest idealny J Panache chce, żeby wszystkie kobiety miały na sobie idealnie skrojony pod swoje potrzeby kostium, dlatego oferuje osobno góry i doły bikini. To doskonałe rozwiązanie, które daje nam wiele swobody i pewność, że w wybranym kostiumie będziemy wyglądać idealnie!

W najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych Panache możesz wybierać wśród krojów biustonoszy kąpielowych z miękkimi lub usztywnianymi miseczkami, które są wyżej lub niżej zabudowane, biustonoszami kąpielowymi z odpinanymi ramiączkami oraz kostiumami jednoczęściowymi, również tymi, które modelują brzuch i mają dyskretnie wbudowany od wewnątrz podtrzymujący i kształtujący piersi biustonosz na fiszbinie.

Uwagę przyciągają szczególnie modele: tropikalna ASPEN w podkreślającym kobiecą figurę krojem balkonowym oraz klasyczne i eleganckie PORTOFINO, które przeszło poważny lifiting designu; spojrzenia plażowiczów z pewnością przyciągną kwiatowa JOLEE oraz geometryczna SUMMER, która zachwyca swoją stylistyką retro. Do miana prawdziwego letniego przeboju pretenduje model MARINA w absolutnie modowym wydaniu w kolorze khaki.