Ramoneski – poznaj najnowsze trendy mody

Fot 1 ramoneskiW ostatnim czasie ramoneski stały się jednym z najmodniejszych okryć wierzchnich. Kurtki, które sięgają zaledwie do talii lub bioder nadają niezwykłego charakteru każdej stylizacji. Poznaj ramoneski na każdą okazję.

Ramoneski z ćwiekami w rockowym stylu 

Ramoneski z ćwiekami na to, co każdej stylizacji rockowego charakteru. Aktualnie jest to jeden z najmodniejszych wyborów, jeżeli chodzi o zestawienia z lekkim pazurem.  Ramoneski z ćwiekami najczęściej wybierane są przez kobiety, które chcą nadać świeżości w swoim codziennym stylizacjom, ale jednocześnie pozostawić sobie swobodę wyboru, jeżeli chodzi o efekt.

Ramoneska do sukienki na wieczorne wyjścia            

Ramoneski do kurtki, które najczęściej wybierane są do sukienek. Szeroki wybór modeli powoduje, że są zestawiane nie tylko z kreacjami na co dzień, ale również na eleganckie wieczorne wyjścia. Ramoneski w kolorze czarnym uzupełnione o zdobienia doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie wieczornych sukienek. Okrycia wierzchnie w takim stylu nadadzą każdej sukience pazura oraz oryginalności. Dodatkowo wybierając model sięgający do talii, podkreślimy atuty sylwetki. Ramoneski do linii bioder są doskonałym wyborem, jeżeli chcemy wydłużyć talię bądź przykryć brzuch i zwrócić uwagę na szczupłe długie nogi. Jak widać okrycie to, pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale również nadaje sylwetce właściwych proporcji, dzięki czemu pozwalają czuć się kobieco i pewnie w każdej sytuacji.

Fot 2 ramoneski

Ramoneski zamszowe idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji        

Ramoneski zamszowe uznawane są za jedne z najlepszych uzupełnień codziennych stylizacji. Te niezwykłe okrycia wierzchnie zyskały swoją popularność bogatą kolorystyką  – zobacz tutaj. Zamsz jest również materiałem, który doskonale komponuje się z każdą inną tkaniną. Dodatkowo ramoneski w tym stylu są najbardziej uniwersalne, gdyż pozbawione dodatkowych zdobień samym kolorem oddadzą styl właścicielki. W codziennych stylizacjach najczęściej zestawiane są z dopasowanymi spodniami oraz spódnicami w wersji mini.

Ramoneski z kożuszkiem idealne na chłodne dni

Ramoneski zdobione eleganckim kożuszkiem to doskonały wybór na chłodne dni. Okrycia dostępne w modnym kolorze camel to idealne wspomnienie ciepłych, zimowych kurtek o każdej porze roku. Ramoneski z kożuszkiem są najczęściej wybierane wiosną, kiedy wieczory bywają dość chłodne. Przyjemny kożuszek umieszczony zazwyczaj na kołnierzu przyjemnie ochroni przed zimnem wiatrem. Dodatkowo model ten prezentuje się niezwykle kobieco i swobodnie. Wybrany we wspomnianym wyżej kolorze camel będzie doskonałym uzupełnieniem jeansowych stylizacji.

Fot 3 ramoneski

Ramoneski z eko skóry w motocyklowym wydaniu

Ramoneski z eko skóry stanowią jeden z najczęściej wybieranych modeli ze względu na nadanie każdej kreacji indywidualności oraz subtelnego pazura. Tego typu okrycie wierzchnie stanowi niezwykłe uzupełnienie codziennych stylizacji, nadając im wyjątkowego charakteru. Wybierając model z eko skóry z powodzeniem, możemy zostawić ją nawet z małą czarną lub inną sukienką zakładaną na przykład na spotkania z przyjaciółmi.