LOUS AW’17 – Kolekcja CYCLES

Natura w swojej mądrości i nieustępliwości budzi respekt i daje nam pewność, że po każdej zimie przyjdzie wiosna, a po każdej nocy wstanie dzień. To cykle życia i natury właśnie stały się inspiracją nowej kolekcji LOUS.

Cykl życia kobiety, która pozostaje w kręgu zainteresowań LOUS od początku istnienia marki jest “zaprojektowany” w sposób wyjątkowy i każda z nas jest wyjątkowa w swojej odmienności. Mówi się, że nie ma ludzi doskonałych, ale to nieprawda. Każda z nas jest doskonała.

W jesienno-zimowej kolekcji LOUS proponuje swoim klientkom kilka modeli sukienek, zarówno sensualnych, jak i basic’owych; ciepły, przyjemny w dotyku sweter z golfem i graficznym wycięciem na plecach oraz otulające, ciepłe kardigany. Prosty i wygodny longsleeve z dekoltem

w kształcie litery V oraz miękką bluzę z zaszewkami – oba modele z charakterystycznym dla tej kolekcji wykończeniem mankietów. W jesienno-zimowej odsłonie nie mogło również zabraknąć oversize’owego płaszcza z obszernymi kieszeniami – w plecioną kratę. Kolory kolekcji to ponadczasowe i uwielbiane przez klientki LOUS czerń i szarość, a także biel i indygo.

Autorką zdjęć Lookbook’owych nowej kolekcji LOUS jest fotografka Aga Bilska. Zdjęcia nie zostały poddane obróbce, światło, skóra, włosy – zmieniały się przez kilka godzin od rana do późnego popołudnia i tak chcemy je pokazać. #nophotoshop #nofilter