Nieśmiertelne klasyki – koszula w kratę

Moda na co dzień rządzi się swoimi prawami. Zasady są proste – musisz wyglądać dobrze nie rezygnując z poczucia komfortu, które w takiej sytuacji jest priorytetem. Przy modzie casual ważna jest umiejętność zestawiania tych samych ubrań z różnymi dodatkami. Dzięki temu mając w szafie kilka „klasyków” możemy stworzyć kilka stylizacji nie używając zbyt wielu ubrań.

Jednym z takich klasyków jest koszula w kratę. Kiedyś uważana za symbol klasy robotniczej, teraz – uwielbiana przez stylistki, blogerki i modelki z całego świata. Taka kraciasta klasyka to wybór idealny do codziennych stylizacji. Najlepiej wygląda oczywiście do jeansów – niezależnie od tego czy są to szorty, modne mom jeans, dopasowane rurki czy dzwony rodem z lat 70-tych.

Zainspiruj się naszymi propozycjami i stwórz stylizację, w której będziesz czuła się najlepiej.Stylizacje  Nieśmiertelne klasyki - koszula w kratęStylizacje  Nieśmiertelne klasyki - koszula w kratęStylizacje  Nieśmiertelne klasyki - koszula w kratęStylizacje  Nieśmiertelne klasyki - koszula w kratęStylizacje  Nieśmiertelne klasyki - koszula w kratęStylizacje  Nieśmiertelne klasyki - koszula w kratę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here