Femi Pleasure – kolekcja jesień/zima 2016-17

Tłem do kolekcji jesień/zima 2016-17 Femi Pleasure jest natura. Dzięki klimatycznym zdjęciom autorstwa fotografa Roberta Ceranowicza, na stałe współpracującego z marką.

„W tym sezonie jako scenerię sesji zdjęciowej wybraliśmy piękne i surowe krajobrazy Austrii – komentuje Robert Ceranowicz – historia opowiedziana zdjęciami świetnie oddaje charakter kolekcji, w której najważniejsza jest podróż, marzenia i styl życia”.

Wśród propozycji na zimę, klientki marki obok znanych i lubianych modeli bluz, spodni oraz kurtek znajdą wiele nowości. Wśród nich klasyczne wełniane płaszcze oraz ultra lekkie puchówki z naturalnego puchu z polskich gęsi, będące wynikiem współpracy z polską marką PAJAK.

Jak co sezon projektantki marki Anita i Kamila Nawarkiewicz zadbały o linię odzieży sportowej oraz termicznej.

„Kochamy sporty zimowe i wiemy, jak ważna dla komfortu jazdy na desce czy nartach jest ochrona przed zimnem. Zależy nam, aby proponowane przez nas modele były zarówno świetnej jakości i ładne – mówią projektantki i właścicielki marki Kamila i Anita Nawarkiewicz – podobnie jest z linią fitness, musi być funkcjonalna i stylowa. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że ładna odzież sportowa potrafi zmotywować do ćwiczeń.”

Paleta barw – burgund, zieleń, granat, szarość – idealnie wpisuje się w zimową aurę tworząc zgraną kolorystycznie kolekcje. Równie istotne jak kolory są symbole oraz grafiki bogato zdobiące ubrania Femi. Motyw podróży przybierający różne formy, w sezonie jesień/zima 2016-17, odwoływać się będzie zarówno do symboli związanych z kosmosem, oraz tych dosłownie jej dotyczących. W kolekcji pojawiły się również specjalnie zaprojektowane printy:

„Femi od lat kojarzone jest z pięknymi nadrukami. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to nasz znak rozpoznawczy – komentuje Kamila i Anita Nawarkiewicz – Tej zimy nosić będziemy printy inspirowane charakterystycznymi dla ameryki południowej wzorami azteckimi. Zdobić będą kurtki, bluzy oraz inne elementy nowej kolekcji”.

Uzupełnieniem kolekcji są akcesoria – wełniane czapki, ciepłe zimowe szale i kolorowe rękawiczki oraz plecaki, torby i kosmetyczki.

Kolekcja Femi Pleasure jesień/zima 2016-17 dostępna będzie w sprzedaży pod koniec Sierpnia na stronie femipleasure.com oraz w sklepie stacjonarnym.

Realizacja sesji:
Fotograf – Robert Ceranowicz
Stylizacja – Kamila i Anita Nawarkiewicz.
Modelka – Patrycja Laufer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj