Limitowana kolekcja Teva & Han Kjøbenhavn

Kolekcja Teva & Han Kjøbenhavn, adresowana do mężczyzn wzbudza zainteresowanie na całym świecie, zwłaszcza, że „tuningowi” mają zostać poddane najbardziej rozpoznawalne sandały wszechczasów. Co wyniknie z połączenia klasycznego już stylu i modernistycznego buntu duńskich projektantów? Z okazji 30. jubileuszu marka Teva przedstawia swoją nową odsłonę. Pojawią się nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację.  Co ciekawe, duet projektantów osobiście wybrał pojedyncze europejskie sklepy, w których sprzedawana będzie ich linia obuwia. Kolekcja od końca lipca dostępna będzie wyłącznie w Chmielna 20 Lab Warszawie. 

Efektem współpracy Teva x Han Kjøbenhavn jest sześć wyjątkowych modeli. Duński duet podkreślił w nowej kolekcji dotychczasowy nacisk Tevy na komfort i wygodę. Zredefiniował jednak skandynawski styl rodzimych projektantów, pokazując że minimalizm może być bezkompromisowy, a estetyka chłodnych i czystych barw pełna indywidualnego charakteru. Pozorną surowość przełamują  nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w lekki koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Nie brakuje również ukłonu ku naturalnym materiałom, a każdy model zaskakuje świeżością.

Nieszablonowa kolekcja  Teva & Han Kjøbenhavn  to również nowoczesna hybrydowość oraz styl unisex wymykający się regułom.

Trzydzieści lat temu, amerykańska marka Teva zrewolucjonizowała przemysł obuwniczy, wprowadzając na rynek sandały z systemem pasków, stając się światowym gigantem. Teraz szykuje się prawdziwa rewolta- Teva zaprosiła do współpracy bezkompromisową duńską markę Han Kjøbenhavn. Już w czerwcu Raven Outdoor- wyłączny dystrybutor marki na terenie kraju zaprezentuje kolekcję polskim klientom. Projektanci osobiście wybrali europejskie sklepy, w których będzie dostępna ich limitowana linia obuwia- w Polsce tego zaszczytu dostąpi jedynie warszawski salon Chmielna 20 LAB, specjalizujący się w limitowanych i ekskluzywnych kolekcjach.