Karolina Gorczyca ambasadorem marki 4F

Pasja do sportu, determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu oraz ciężka praca jako czynnik decydujący o sukcesie – to cechy, które łączą wiodącą polską markę sportową 4F oraz topową polską aktorkę Karolinę Gorczycę. Strony nawiązały właśnie współpracę w ramach której Karolina Gorczyca promować będzie produkty marki 4F, a także uczestniczyć w kampaniach wspierających jeden ze strategicznych celów firmy – zachęcanie Polaków do aktywności sportowej.

4F_Gorczyca_31.05.1619251Marka 4F od dawna wspiera polski sport, współpracując zarówno ze związkami sportowymi jak również z Polskim Komitetem Olimpijskim. Jej ambasadorami są między innymi Łukasz Kubot, Stéphane Antiga oraz Maciej Kot.  4F za jeden ze swoich celów ma także zachęcanie Polaków do aktywności fizycznej i rywalizacji w duchu fair play. Obecnie prowadzi kampanię zacznijwytrwaj.com, gdzie miłośnicy sportu o różnym poziomie zaawansowania mogą ćwiczyć wg specjalnie przygotowanego planu i dzielić się swoimi sukcesami. Dodatkowo, 4F oferuje szeroką gamę produktów, które mogą towarzyszyć w osiąganiu celów sportowych – w swojej ofercie ma propozycje zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów oddychających, chłodzących i antybakteryjnych.

4F_Gorczyca_31.05.1618778Najpopularniejszymi sportami uprawianymi w Polsce są jazda na rowerze, bieganie oraz pływanie. Wszystkie te dyscypliny są od wielu lat obecne w życiu Karoliny Gorczycy. Sport jest jej pasją, dzięki której może oderwać się od codziennych obowiązków, dlatego w swoim kalendarzu niemal każdego dnia ma czas przeznaczony na trening. Pierwiastek rywalizacji również jest dla niej bardzo ważny – regularnie bierze udział w biegach na długich dystansach oraz w zawodach triathlonowych. Gdyby nie została aktorką, miałaby duże zadatki na profesjonalnego sportowca. O tym, że chce być aktorką wiedziała od dziecka, mimo wątpliwości rodziców poszła za swoimi marzeniami – aby udowodnić wszystkim, że potrafi odnosić sukcesy na scenie i z powodzeniem grać zarówno w filmie, jak i w teatrze.  Take by udowodnić, że można być osobą spełnioną zawodowo, rodzinnie, a jednocześnie realizować swoje pasje i tam również odnosić sukcesy, a poza tym włączać się aktywnie w akcje charytatywne i swoim przykładem pokazywać innym, że sukces to wypadkowa determinacji, ciężkiej pracy i pokory.

4F_Gorczyca_31.05.1619065Taka postawa jest bardzo bliska wartościom, które niesie ze sobą filozofia marki 4F, dlatego firma OTCF zdecydowała się na współpracę właśnie z Karoliną Gorczycą. W najbliższym czasie zobaczymy zdjęcia Karoliny w specjalnej koszulce kibica (T-shirtach przeznaczonych do kibicowania naszym sportowcom) na witrynach sklepów 4F. W sierpniu br. aktorka wystartuje również w BMW Półmaratonie Praskim, którego sponsorem technicznym jest 4F. W planach są również kolejne akcje z udziałem aktorki.