Kombinezon na lato!

Latem możemy zmienić swoją garderobę na lżejszą, kupić sobie nowe ciuchy, kosme-tyki, przejść metamorfozę. Jednak pamiętajcie, że w tym szaleństwie zakupowym war-to pamiętać też o trendach. Hitem w naszej szafie będą kombinezony w każdej postaci. Zwiewne, jeansowe, krótkie, długie, pastelowe czy klasyczne. Z czym je łączyć?
Podpowiadamy!

Do tej pory latem najczęściej wybieraliśmy pastele, ale ten trend coraz częściej zaczynamy modyfikować i stawiać na mocniejsze kolory. Klasyka i elegancja to zawsze dobre rozwiąza-nie, więc jeśli dobrze czujesz się w tym stylu, a lubisz też mocniejsze akcenty, wybierz kom-binezon w soczystej czerwieni. Taki model możesz połączyć z eleganckimi lub sportowymi dodatkami. Baw się i mieszaj. Zarówno mocne kontrasty, jak i różne odcienie tego samego koloru będą strzałem w dziesiątkę.

Kombinezon na latoStylizacja nr 1
Dobrze dobrany kombinezon to sukces całej stylizacji, dlatego nie bój się miksować również stylu sportowego z eleganckim. Świetnie skrojony kombinezon będzie wyglądał idealnie za-równo do szpilek, jak i trampek czy mokasynów. W tym sezonie hitem na wybiegach jest również jeans, który świetnie komponuje się z bielą.

Kombinezon na lato

Dla osób, które nie przepadają za pastelami i mocnymi kolorami proponujemy klasyczną czerń, do której pasuje wszystko. Na elegancko, sportowo, z różem, bielą czy czerwienią. Takie spodnium to również świetna alternatywa dla sukienek na imprezy okolicznościowe czy nawet czerwony dywan. Więcej inspiracji znajdziesz na www.molly.pl

Kombinezon na lato