Kombinezon na lato!

Latem możemy zmienić swoją garderobę na lżejszą, kupić sobie nowe ciuchy, kosme-tyki, przejść metamorfozę. Jednak pamiętajcie, że w tym szaleństwie zakupowym war-to pamiętać też o trendach. Hitem w naszej szafie będą kombinezony w każdej postaci. Zwiewne, jeansowe, krótkie, długie, pastelowe czy klasyczne. Z czym je łączyć?
Podpowiadamy!

Do tej pory latem najczęściej wybieraliśmy pastele, ale ten trend coraz częściej zaczynamy modyfikować i stawiać na mocniejsze kolory. Klasyka i elegancja to zawsze dobre rozwiąza-nie, więc jeśli dobrze czujesz się w tym stylu, a lubisz też mocniejsze akcenty, wybierz kom-binezon w soczystej czerwieni. Taki model możesz połączyć z eleganckimi lub sportowymi dodatkami. Baw się i mieszaj. Zarówno mocne kontrasty, jak i różne odcienie tego samego koloru będą strzałem w dziesiątkę.

Stylizacje  Kombinezon na lato!
Dobrze dobrany kombinezon to sukces całej stylizacji, dlatego nie bój się miksować również stylu sportowego z eleganckim. Świetnie skrojony kombinezon będzie wyglądał idealnie za-równo do szpilek, jak i trampek czy mokasynów. W tym sezonie hitem na wybiegach jest również jeans, który świetnie komponuje się z bielą.

Stylizacje  Kombinezon na lato!

Dla osób, które nie przepadają za pastelami i mocnymi kolorami proponujemy klasyczną czerń, do której pasuje wszystko. Na elegancko, sportowo, z różem, bielą czy czerwienią. Takie spodnium to również świetna alternatywa dla sukienek na imprezy okolicznościowe czy nawet czerwony dywan. Więcej inspiracji znajdziesz na www.molly.pl

Stylizacje  Kombinezon na lato!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here