Debiut Weekend Max Mara w Poznaniu

4 maja w Starym Browarze otwarto pierwszy w Poznaniu butik Weekend Max Mara.

Weekend Max Mara poszerzył największą w Poznaniu i jedną z najciekawszych w Polsce ofertę marek premium w Starym Browarze. Znajdziemy w niej m.in. salony takich high-endowych marek jak Max Mara, Marella, Patrizia Pepe, Michael Kors, Pinko, Manila Grace, Marc Cain, Paul&Shark, Ballin,  Furla, Diesel, Calvin Klein Jeans, Liu Jo, a także  otwarty w tym roku, jedyny w Poznaniu Hugo Boss oraz multibrandowy Sono Idoni – wyróżniony w kwietniu Retail Marketing Award dla najlepszego sklepu w Polsce. Portfolio marek selektywnych Starego Browaru buduje także kilkanaście autorskich butików polskich projektantów np. Bizuu, Bohoboco, Hector & Karger, Lidia Kalita, Loft37.pl, QПШ, Rage Age by Czapul, 303 Avenue, Orska,

Salon Weekend Max Mara w Starym Browarze znajduje się w skrzydle Pasaż na pierwszym piętrze i ma ponad 120 m2.  „Weekend Max Mara to linia, która długo dojrzewała w objęciach marki Max Mara, aby w końcu rozwinąć skrzydła w formie mono-brandowego salonu.” – mówi Ewa Hojan, Prezes Zarządu CM Hojan Fashion Group, prowadzącej w Starym Browarze także butiki MaxMara i Marella. „Otwarcie długo wyczekiwanego, jednego z niespełna 200 salonów Weekend Max Mara na świecie, to kolejny krok w 25-letniej pracy w branży mody damskiej oraz trzynastoletniej współpracy mojej firmy ze Starym Browarem.” – podkreśla Ewa Hojan.

Weekend Max Mara, jedna z linii marki premium Max Mara, to propozycja casualowa, łącząca luźną formę z charakterystycznym dla marki-matki szykiem i jakością. Składa się na nią szeroki wybór ubrań z naturalnych tkanin (bawełny, wełny, kaszmiru, tweedu) oraz akcesoriów (obuwie, torby, biżuteria). Symbolem lekkiej i niezobowiązującej, ale nieustająco eleganckiej linii Weekend jest mały motyl.

Rozwój  marek premium w naszym centrum na bardzo konkurencyjnym rynku pokazuje, że Stary Browar to ich destynacja lokalizacyjna o ugruntowanej pozycji i pożądana przez naszych klientów ” – mówi Renata Gralec, Dyrektor Centrum. W najbliższych dniach w Starym Browarze zadebiutuje wyczekiwany przez młodzież Worldbox, otworzy się  pierwsza w obiektach handlowych w Poznaniu Pijalnia Czekolady E. Wedel, a latem U.S. Polo Assn.