Wiosenne szarości

Dla osób, które lubią żywe kolory, ale tylko na kimś, a same chociaż chciałyby podążać za najnowszymi trendami, uważają, że źle w nich wyglądają i najlepiej czują się w jednolitych, monochromatycznych kolorach, szarościach, beżach czy bieli, mamy idealne rozwiązanie. Nie musisz zmieniać się pod trendy, ale adoptować je do swojej szafy, tak, żeby sprawiały Ci radość. Tej wiosny szarość też jest modna i śmiało możesz na nią sobie pozwolić.

Szara, dzianinowa, elastyczna sukienka to idealny wybór do pracy, ale też na co dzień. Wiązanie w talii ukryje niedoskonałości brzuszka i sprawi, że będziesz się czuła komfortowo. Do szarego pasuje prawie każdy inny kolor, dlatego jeśli tak bardzo podobają Ci się mocne kolory – postaw na kobaltowe dodatki.

wiosenne szarosci

Szary świetnie komponuje się również z brązem i odcieniami beżu, dlatego śmiało możesz pozwolić sobie na takie zestawienie. Co prawda mówi się, że buty i torebka w tym samym kolorze nie są już modne i wiosna, latem powinno się stawiać na jasne dodatki, ale to są już na szczęście mity. W modzie dozwolony jest każdy miks.

2

Na koniec coś dla osób, które jednak w kolorach są bardzo oszczędne. Biel, czerń i szarości to Twoje ulubione zestawienie? Nie bój się więc takich looków, bo one też będą wyglądały dobrze, modnie a przede wszystkim wygodnie. Stylizacja ma być dla Ciebie, więc ubieraj to, w czym dobrze się czujesz.

wiosenne szarosci