Wiosenne otwarcia w Starym Browarze

Adam Feliks Próchnik i TUTU Polscy Projektanci to pierwsze otwarcia tej wiosny w Starym Browarze. Kolejne, zaplanowane na najbliższe tygodnie, to aż trzy poznańskie debiuty: Pijalnia Czekolady E. Wedel, Max Mara Weekend i Worldbox, a także nowa męska marka na rynku – Maurizio Benttoni.

Adam Feliks Próchnik w Starym Browarze, fot. A. Nawrocka – 1Adam Feliks Próchnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących modę męską. Jest jedyną z 5 polskich firm, która nieprzerwanie obecna jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Sama marka istnieje od 1948 roku, a jej rodowód odwołuje się do patrona, walecznego patrioty Adama Feliksa Próchnika.

Dostępna w salonie kolekcja wiosna-lato 2016 „Pit Lane” inspirowana jest wyścigami rajdowym i znaleźć w niej można m.in. pikowane kurtki oraz eleganckie płaszcze.

Adam Feliks Próchnik w Starym Browarze, fot. A. Nawrocka – 3Salon Próchnika w Starym Browarze ma unikalną aranżację z kolonialnym detalem podkreślającym merchandisingową ekspozycję produktu. Jego powierzchnia to ponad 180 m2. Zlokalizowany jest w skrzydle Atrium na pierwszym piętrze, które jest jest w Starym Browarze główną destynacją dla poszukujących marek męskich. Znajduje się tu m.in. Rage Age, męska Zara, Vistula, Wólczanka i Royal Collection.

 

TUTU w Starym Browarze, fot. A. Nawrocka – 3TUTU Polscy Projektanci to butik dobrze znany bywalcom Starego Browaru jako cruising-store, czyli pojawiający się w różnych lokalizacjach pop-up shop. Po dwuletniej współpracy TUTU zadomowił się w Atrium na drugim piętrze. Za aranżację wnętrza odpowiada firma nowymodel.org. „Jak pokazuje nasza długa współpraca ze Starym Browarem, czujemy się tu doskonale.” – mówi Agata Królikowska, twórczyni TUTU Polscy Projektanci. „Cieszę się, że udało nam się znaleźć tu stałą lokalizację, bo to miejsce w którym czujemy się najlepiej my i nasze klientki.” – dodaje.

TUTU w Starym Browarze, fot. A. Nawrocka – 1W TUTU znajdziemy wiosenne kolekcje takich marek jak Magda Hasiak, Risk made in Warsaw, Just Paul, Studio b3, Sax35th by Alicja Czarniecka oraz akcesoria Mokobelle. Hitem są uwielbiane przez gwiazdy cekinowe sukienki Bartka Janusza – twarzą tej kolekcji jest zwyciężczyni programu „Top Model” Osi Ugonoh.

W Starym Browarze trwają przygotowania kolejnych wiosennych otwarć – będą to debiuty w Poznaniu: Pijalna Czekolady E. Wedel, Worldbox (pod ich warszawskim butikiem Warsaw Sneaker Store ustawiła się niedawno słynna kolejka po Adidasy projektu Kanye Westa) oraz Max Mara Weekend. Jeszcze tej wiosny pojawi się tu także debiutująca w tym roku na rynku marka Maurizio Benttoni.