Płaszcze na wiosnę

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, więc czas rozejrzeć się za nowym płaszczem. W tym sezonie zdecydowanie stawiamy na mocne kolory lub pastele. Szarościom i czerniom mówimy zdecydowane nie. Zobaczcie nasze wiosenne stylizacje z płaszczami w roli głównej.

Kobaltowy, lekki płaszcz, przypominający swoją formą szlafrok to strzał w 10tkę. Taki płaszcz będzie świetnie komponował się w każdej stylizacji zarówno tej sportowej, jak i eleganckiej. Nawet jeśli dobierzesz do takiego płaszcza monotematyczne dodatki w jednym kolorze, to twój look i tak będzie wyglądał bardzo świeżo, modnie i wiosennie.

Płaszcze wiosnę

W tym sezonie na ulicach królował będzie płaszcz o formie szlafroka w wielu postaciach, dlatego dla osób, które lubią mocne kolory proponujemy soczystą czerwień w połączeniu z klasyką, czyli czernią. Czasami wystarczy jeden mocny kolor, żeby całość nabrała mocnego charakteru.

 

Płaszcze wiosnęJeżeli jednak szukasz czegoś bardziej stonowanego, postaw na pastele. Pudrowy róż i baby blue to kolory tej wiosny, które skradły serca wielkich projektantów, więc śmiało możesz je przemycić również do swojej szafy.

Płaszcze wiosnę