Prezenty z okazji Dnia Kobiet od by ilo

Dzień kobiet, to jeden z tych dni w roku, kiedy możemy pokazać jak bardzo kochamy, szanujemy i cieszymy się, że nasza kobieta, mama, siostra jest obok. Wiele mężczyzn ma jednak problem z doborem odpowiedniego prezentu – to wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa. Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają biżuterię, idealnie sprawdzi się ta, z osobistym grawerem

By ilo jest polską marką jubilerską, oferującą biżuterię o niepowtarzalnym charakterze, personalną, dostosowaną do różnych potrzeb i upodobań. Wszystkie kolekcję mają jeden wspólny element – bazują na wyprodukowanej zawieszce by ilo w wersji srebrnej oraz pozłacanej z osobistym grawerem.

Dla miłośniczek kolorów polecamy kolekcję Supreme – delikatniejszą wersje kolekcji La Roche. Wstążkowa baza oraz kokardka w pastelowych kolorach idealnie wpasuję się w trendy nadchodzącej wiosny.

byilo_bransoletka_Supreme_kwiat_serc_pozlacana_99zl

Kobiecie lubiącej oryginalne dodatki, na pewno przypadkie do gustu kolekcja iloVe – wykonana ze srebra baza bransoletki komponuje się z specjalnie zaprojektowanymi zawieszkami iloVe w wersji 3d oraz wybranymi tradycyjnymi zawieszkami w wersji mini.

byilo_bransoletka_ilove_serce_male_pozlacana_238zl

Kolekcja Classica to doskonały wybrór w przypadku kobiet, które uwielbiaja minimalistyczną biżuterię. Połaczenie tradycyjnej sznurkowej bazy z zawieszką by ilo z grawerem z pewnością ucieszy obdarowaną osobę.

byilo_bransoletka_Classica_sznurkowa_niedzwiadek_motyl_pozlacany_138zl