Zapowiedź nowej kolekcji 3i

3i to marka zajmująca się sprzedażą detaliczną ekskluzywnych butóworaz torebek. Wyroby firmy wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości skór naturalnych z Brazylii oraz Włoch. Z sezonu na sezon dodatki prezentowane przez 3i intrygują swoja unikalnością, wpisując się tym samym w najważniejsze trendy sezonu.

3i-kampaniaW prezentowanej przez firmę kolekcji wiosna-lato 2016 można zauważyć dominację barwnych wzorów.Cechą charakterystyczną pojawiającego się motywu kwiatowego są głęboko nasycone kolory, które z pewnością wprowadzą powiew świeżości w kobiecych garderobach. Poza żywymi barwami, kolekcja 3i została wzbogacona o pastele, wśród których znajduje się pudrowy róż, delikatne brązy oraz jasne odcienie błękitu. Kolory te odnaleźć można również w raporcie instytutu. Pantone, odnośnie najmodniejszych barw bieżącego roku.

Warto podkreślić, że aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientek, firma 3i posiada w swojej najnowszej kolekcji obuwie na różnorodnych obcasach. Jednym z najważniejszych trendów pojawiających się w nadchodzącym sezonie są buty na słupku. Taki typ obcasa daje poczucie większej stabilności i komfortu, a ponadto obecnie króluje w świecie mody. Oferta 3i jest bogata również w klasyczne szpilki posiadające zgrabne obcasy o zróżnicowanej wysokości.

Kolekcja obuwia 3i jest dopasowana kolorystycznie do skórzanych, eleganckich torebek. Klasyczne kopertówki, torby na łańcuszku, praktyczne shoppery oraz torebki o trapezowym kształcie to tylko pojedyncze przykłady tego, co będzie można odnaleźć w salonach 3i już w najbliższym czasie.