Kolekcja Joanny Krupy dla ESOTIQ

ESOTIQ po raz kolejny prezentuje linię bielizny zaprojektowaną przez wieloletnią twarz marki Joannę Krupę. Propozycje kolorystyczne modelki na sezon wiosna – lato 2016
to energetyczne, kojarzące się z wakacjami i oceanem turkusy, granaty i morskie zielenie.
W kolekcji znajdziemy jej ulubione fasony typu push-up
przygotowane zgodnie
z najwyższymi standardami brafittingu. Jak przyznaje sama Joanna: „Śledzę najnowsze trendy rynku bielizny w Ameryce i z niego czerpię inspiracje, ale moim głównym celem jest, aby każda Polka miała idealnie dobrany stanik”.

Kolekcja ESOTIQ sygnowana przez Joannę Krupę to kilkanaście finezyjnych modeli uwodzących koronkami i seksownymi haftami. Wygodna balkonetka Best to połączenie turkusowych miseczek i gęstej chabrowej koronki a morski plunge Beauty ma fantazyjnie wycięty z tyłu obwód. Elegancki i zmysłowy gorsetowy model Herby z przedłużonym koronkowym stanem udowadnia, że biały stanik przestaje być podstawą garderoby, ale może być kreacją samą w sobie. Dla wielbicielek dziewczęcych, delikatnych fasonów ciekawą propozycją będzie model Trace, który wygląda jak kuszące, koronkowe bikini. Wiosna i lato są dla kobiecej bieliźnianej szafy wymagające – bielizna musi stabilnie podtrzymywać biust, a zarazem pasować do lekkich ubrań i przejrzystych materiałów, pozwalać na swobodne odsłanianie ramion i dekoltu. Kobaltowa balkonetka Bright, której ramiączka z tyłu przechodzą w koronkowy top, to model do zadań specjalnych, który świetnie przyciągnie spojrzenia do opalonych pleców. Nowością w kolekcji są specjalne biustonosze umożliwiające karmienie. Jak mówi Joanna: „Chcę, byś w tym czasie czuła się piękna, pożądana i sexy, bo macierzyństwo to kwintesencja kobiecości.” Różowoszary Juno pozwala odpiąć miseczkę z przodu, bez zdejmowania stanika, a przy tym jest wygodny i ultra kobiecy. Misterne, koronkowe wzory i delikatne hafty dopełnione paletą błękitów – to piękno i kobiecość na zbliżającą się wiosnę, w wydaniu Joanny Krupy dla Esotiq.