Wiosenno-letnia kolekcja rajstop Gatta – subtelnie ozdobione nogi

Bogactwo wzorów i kolorów, które wkracza w tym sezonie na wiosenno-letnie kolekcje odzieżowe wymaga lekkich, stonowanych dodatków. I nie chodzi tu tylko o biżuterię, ale też o rajstopy, które wiosną i latem mają być subtelnym tłem dla naszych stylizacji. W najnowszej kolekcji marki Gatta znalazły się więc gładkie, cienkie modele z delikatnymi akcentami. Są więc asymetryczne, kolorowe tatuaże, koronki, kropki, drobne serduszka, ale też… skrzydła.

Na widok twoich tatuaży…

Wiosną w kolekcji Gatta będzie lekko, subtelnie, trochę romantycznie… ale też z delikatnym pazurem. Zapewnią go tatuaże, które wkroczą tylko nad jedną kobiecą kostkę zgodnie z obowiązującym w 2016 r. trendem na asymetryczność. Wzory będą czarne i kolorowe, a dzięki temu bardzo autentyczne. Naniesione na cieliste rajstopy sprawią wrażenie prawdziwego tatuażu.

American beauty

Wiosną i latem na rajstopy wkraczają delikatne desenie w stylu „american beauty”. To słodkie, drobniutkie wzory – kropki i krateczki. Chodzi o to by było kobieco, subtelnie i delikatnie.

Kwiaty i koronki

Wiosna to budząca się do życia roślinność, dlatego motyw kwiatów obecny jest w wielu wiosenno-letnich kolekcjach. Także Gatta postawiła na ten wzór w nadchodzącym sezonie. Na rajstopy wkraczają także niezwykle kobiece ażury – w postaci koronkowych splotów. Są to modele typu fishnet, w których na subtelnej siateczce naniesione zostały kwiatowe i geometryczne desenie.

Jak pończochy

Modeli Sweety także nie mogło zabraknąć w najnowszej kolekcji Gatta. Cieszą się bowiem niegasnącą popularnością wśród klientek. Nałożone na delikatną bazę, imitują seksowne pończochy. Nowością w kolekcji jest model ze wzorem imitującym podwiązkę z czerwonym akcentem wstążki z kokardką. Nie może ich zabraknąć w Twojej wiosennej szafie!