#ByDziubekaLove

Najtrudniejsze są najprostsze sprawy, dlatego czasem nie potrafimy wyrazić swoich uczuć. Dyskretny, romantyczny drobiazg to propozycja marki By Dziubeka na przełamanie pierwszych lodów lub świętowanie kolejnych wspólnych walentynek.

Znana z bogatych zdobień marka By Dziubeka, tym razem stawia na minimalizm. Urzekająca prostotą walentynkowa kolekcja jest powrotem do czasów młodości i rzemyków nonszalancko wiązanych wokół dłoni. Skórzane sznurki z zawieszkami w kształcie serduszek, listu miłosnego czy słonika na szczęście, będą uniwersalnym prezentem dla najważniejszych kobiet w naszym życiu.

Kochasz? Pokaż to zdjęciu! By Dziubeka zachęca do aktywności w ramach konkursu #ByDziubekaLove organizowanego na profilach social mediach marki. Uczestnicy akcji mają pełną dowolność w interpretacji jej hasła. By Dziubeka inicjuje zabawę walentynkową konwencją i zaprasza do publikowania nietypowych fotografii. Zdjęcie z chłopakiem, mamą, kotem czy biżuterią? Czas wykadrować to, co naprawdę jest bliskie naszemu sercu.

Szczegóły konkursu na:

facebook.com/bydziubeka/   instagram.com/bydziubeka/

Biżuteria  #ByDziubekaLove Biżuteria  #ByDziubekaLove Biżuteria  #ByDziubekaLove Biżuteria  #ByDziubekaLove

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here