Laneve Moda Italiana – odkrywamy sekret stylu Włoszek!

Laneve Moda Italiana, to Butik z biżuterią prosto z włoskich wybiegów. W naszej ofercie znajdziecie naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki oraz zawieszki, a także kolekcje dla mężczyzn i dziewczynek. Reprezentujemy m.in. Boccadamo, We Positive, Mudra oraz DIM Bijoux. Wszystkich łączy miłość do włoskiego stylu. Dbają o kunszt wykonania, inspirują się otaczającym ich światem i czarem Włoch.

Jakość i piękno. Jeśli kochasz naturalne perły, kamienie i  kryształki Swarovskiego, a do tego lubisz czuć się elegancko i zawsze na czasie, Boccadamo jest dla Ciebie.

Masz zły dzień i ponury humor? Nie chce Ci się rano wstać? Załóż bransoletkę marki We Positive. Optymistyczne hasła takie jak Feel Good, Stay on Top, Be Friendly, Don’t Worry Be Happy nakręcą Cię do działania!

Dla osób lubiących wyróżniać się z tłumu, artyści z DIM Bijoux przygotowali kolekcję o nietypowym designie. Bransoletki, kolczyki i naszyjniki wprost od rzemieślników z włoskich uliczek, wykonane są ze stali, mosiądzu i aluminium z dodatkiem delikatnych w dotyku tkanin. Biżuteria DIM przyciąga wzrok, będąc lekką i wygodną do noszenia przez cały dzień.