Dress Point wkracza na warszawskie salony

Dress Point to nowe miejsce na modowej mapie Warszawy. Butik, w którym można wypożyczyć lub kupić suknie na każdą okazję, podbija serca klientek w każdym wieku.

Dress Point to nowe, niezwykłe miejsce, w którym każda kobieta znajdzie wyjątkowy strój na różnorodne okazje. Butik, który powstał, aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby współczesnych pań, oferuje szeroką gamę strojów wieczorowych w każdym rozmiarze. Oferta Dress Point skierowana jest przekrojowo dla kobiet, które szukają sukni na wielką galę, wyjątkowy wieczór we dwoje czy karnawałowy bal. W garderobie Dress Point znajdują się również zjawiskowe stroje sceniczne oraz stylowe suknie ślubne. Co ciekawe, miejsce wyróżnia się na tle konkurencji oferując również eleganckie stroje kobietom w ciąży oraz – zgodnie z najnowszymi trendami – dziewczynkom od 6. miesiąca życia.

Dress Point to miejsce stworzone z myślą o każdej z nas, gdzie znajdują się suknie na wszelką okazję. Kupno nowego stroju za każdym razem, gdy mamy w planach zawodowe lub prywatne spotkanie towarzyskie, często staje się problemem ze względu na ograniczony czas czy finanse. Dlatego powstał Dress Point, chcemy aby nasze klientki czuły się tu komfortowo i wyjątkowo, chcemy spełniać ich marzenia, a dobierając kreację do każdej z nich podchodzimy bardzo indywidualnie, uwzględniając osobiste preferencje czy potrzeby – mówią założycielki Dress Point, Joanna Bistram i Małgorzata Dura.

W Dress Point każda klientka ma także możliwość indywidualnego doboru butów, torebki oraz biżuterii pasujących do wybranej kreacji i tworzących całościowy look.