„Kinga” Bielizna skazana na sukces

Mogłoby się zdawać, że firma z wieloletnim doświadczeniem nie potrafi już nikogo dziś zaskoczyć… Pozory jednak mylą, jak pokazuje nam Firma „KINGA” zajmująca się produkcją bielizny dla kobiet.

Dowodem na to jest najnowsza kolekcja WIOSNA/LATO 2016, w której klientki mogą znaleźć szeroki asortyment biustonoszu od obwodu 65 do 105 od miseczek A do J.  W najnowszej kolekcji bielizny „KINGA” znajdziemy wiosenne kolory oraz bardzo wygodne konstrukcje.

Jednak na samym wyglądzie się nie kończy, bielizna Kingi jest pełna nowych technologii. Wszystko po to, by móc sprostać oczekiwaniom kobiety. Można by wymieniać innowacje Kingi, lepiej jednak skupić się na ich zaletach: komfortowe, wysokiej jakości materiały, idealne dopasowanie do kobiecych kształtów, miseczka biustonosza lekka i oddychająca oraz materiały działające antybakteryjnie. Czego więcej chcieć?

Ale czy każdy znajdzie coś dla siebie w Kindze? Odpowiedź jest tylko jedna: tak.

Panie z mniejszym biustem zachwycą się tzw. „kopą” czyli biustonoszem z miseczkami „super push-up”, które ładnie zbiorą i wymodelują biust dając optyczny efekt powiększenia biustu.

12495220_10153928634100802_895483397564079124_nKobietom hojnie obdarzonym spodoba się biustonosz „półusztywniany”. Jest on dodatkowo wzmacniamy, np. fiszbinami czy podwójnym tiulem, aby nie zawiódł spełniając funkcję zbierającą oraz podtrzymującą biust.

Miłośniczki pełnych majteczek również mają czego tu szukać:  figi z mikrofibrą, pojedynczym lub podwójnym tiulem, koronką, figi wysokie, bezszwowe…

Te z nas, które preferują „zalotną” bieliznę też nie będą zawiedzione. Kinga wie, że bycie kobietą to bycie zmysłową, subtelną, kuszącą… Dlatego też prześwitujące koronki i tiule, zmysłowe wiązania oraz kuszące akcenty znajdą się w każdej kolekcji. Stringi, pasy do pończoch, body, peniuary, gorsety, koszulki… można by długo wymieniać.

Wszystko brzmi zachęcająco? Aż ciężko uwierzyć? Kinga przekonuje, że aby to ocenić, trzeba to najpierw sprawdzić. A najprostszym sposobem na to jest wizyta na stronie firmowego sklepu http://www.kinga.com.pl/, gdzie znajdują się wszystkie produkty, informacje o nowościach oraz promocjach, a co najważniejsze, pomoc w doborze idealnego rozmiaru biustonosza, który nie tylko ładnie ułoży biust ale też poprawi samopoczucie, podniesie samoocenę. Z Kingą będziesz mogła żyć pełną piersią!