Na żywo z czerwonego dywanu: złote globy 2016

Już 10 stycznia 2016 roku w kalifornijskim Beverly Hills odbędzie się 73. ceremonia rozdania Złotych Globów. Duet wytrawnych prezenterów stacji E! EntertainmentRyan Seacrest i Giuliana Rancic – zrelacjonuje na żywo wydarzenia towarzyszące jednej z największych imprez Hollywood. Początek transmisji z czerwonego dywanu Złotych Globów 2016 w niedzielę 10 stycznia o północy.

LTFRC_Ryan_Guliana_03 

Prowadzący pogram Na żywo z czerwonego dywanu po raz kolejny zabiorą widzów w podróż do świata pięknych, bogatych i utalentowanych. W relacji nie zabraknie gorących komentarzy oraz emocjonujących wywiadów z ulubionymi aktorami. Kamery stacji E! Entertainment przyjrzą się też kreacjom gwiazd, zaprojektowanym przez największych światowych projektantów. Czym zaskoczą Cate Blanchett, Jennifer Lawrence, Kate Winslet, Leonardo DiCaprio i inni tegoroczni nominowani?

FASHION POLICE -- Season: 2014 -- Pictured: Brad Goreski -- (Photo by: Brian Bowen Smith/E!)
FASHION POLICE — Season: 2014 — Pictured: Brad Goreski — (Photo by: Brian Bowen Smith/E!)

Program stanowi niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska uroczystą ceremonię, a także zajrzeć za kulisy bankietu po gali. Dzięki przebojowym prowadzącym oraz kilkunastu kamerom rozstawionym wokół czerwonego dywanu, widzowie trafią do samego centrum akcji i nie przegapią żadnego istotnego szczegółu. Ross Mathews, Zuri Hall i Dave Karger zaproszą gwiazdy przed główną kamerę stacji E! „Glam Cam 360”, aby na gorąco przeanalizować prezentowane tego wieczoru kreacje. Nowością tegorocznej transmisji będzie „E! Glambot“ – wysokiej jakości kamera umieszczona na 2,5-metrowym robotycznym ramieniu, która zapewni widzom mnóstwo niezwykłych i precyzyjnych ujęć.

 

Stroje, w których gwiazdy wystąpią podczas gali wręczenia Złotych Globów, zostaną skrupulatnie ocenione przez Giulianę Rancic, Melissę Rivers, Brada Goreskiego oraz gości specjalnych Policji Stylu już 13 stycznia o godz. 21:00, również na kanale E! Entertainment. Tradycyjnie nie zabraknie błyskotliwych komentarzy i dowcipnych, czasem uszczypliwych uwag. Dowiemy się, kto swoim strojem zachwycił, a kto zniesmaczył modowych krytyków.
Na żywo z czerwonego dywanu: Złote Globy 2016:
o   Transmisja – niedziela 10 stycznia, godz. 00:00
o   Powtórki – poniedziałek 11 stycznia, godz. 19:00; środa 13 stycznia, godz. 19:00
o   Policja Stylu: Złote Globy 2016 – 13 stycznia o godz. 21:00