Bądź fit na Święta!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o swojej kondycji. Nie odkładaj ćwiczeń na później. Już teraz przygotuj swoją sylwetkę na małe lenistwo i zadbaj o kondycję fizyczną.

Bycie fit jest już nie tylko zdrowe, ale też modne, dlatego warto sprawdzić co nosimy w tym sezonie nie tylko na samą siłownię. Strój sportowy na dobre wpisał się w naszą codzienność. Nie dziwi więc wykorzystane legginsów w drodze do szkoły, na targ, czy spotkanie ze znajomymi. Warto też zwrócić uwagę na innowacyjność i lecznicze działanie produktów, które znajdziecie w najnowszej kolekcji polskiej marki Cardio Bunny. Marka stawia na seksowne, modne i kobiece ubrania na siłownie, ale produkty te są innowacyjne ze względu na wykorzystane materiały, na które został naniesiony system Itofinish kelp.

ITOFINISH KELP to naturalny produkt bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne do funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jeden z jego składników GOTU KOLA stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen, dzięki czemu naskórek jest dobrze nawilżony i pozbawiany cellulitu. Produkt ten zawiera również ginko, które odpowiada za drożność tętnic, a tym samym swobodny przepływ krwi i tlenu w organizmie. Ekstrakt w bogatej w jod brunatnicy przyspiesza metabolizm, zapewnia skórze jędrność i zdrowszy kolor.  Aktywne produkty zamknięte są w mikrokapsułkach, które uwalniane są w czasie użytkowania wyrobu.

Moda Damska Zdrowie Bądź fit na Święta!Moda Damska Zdrowie Bądź fit na Święta!Moda Damska Zdrowie Bądź fit na Święta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here