Bądź fit na Święta!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o swojej kondycji. Nie odkładaj ćwiczeń na później. Już teraz przygotuj swoją sylwetkę na małe lenistwo i zadbaj o kondycję fizyczną.

Bycie fit jest już nie tylko zdrowe, ale też modne, dlatego warto sprawdzić co nosimy w tym sezonie nie tylko na samą siłownię. Strój sportowy na dobre wpisał się w naszą codzienność. Nie dziwi więc wykorzystane legginsów w drodze do szkoły, na targ, czy spotkanie ze znajomymi. Warto też zwrócić uwagę na innowacyjność i lecznicze działanie produktów, które znajdziecie w najnowszej kolekcji polskiej marki Cardio Bunny. Marka stawia na seksowne, modne i kobiece ubrania na siłownie, ale produkty te są innowacyjne ze względu na wykorzystane materiały, na które został naniesiony system Itofinish kelp.

ITOFINISH KELP to naturalny produkt bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne do funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jeden z jego składników GOTU KOLA stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen, dzięki czemu naskórek jest dobrze nawilżony i pozbawiany cellulitu. Produkt ten zawiera również ginko, które odpowiada za drożność tętnic, a tym samym swobodny przepływ krwi i tlenu w organizmie. Ekstrakt w bogatej w jod brunatnicy przyspiesza metabolizm, zapewnia skórze jędrność i zdrowszy kolor.  Aktywne produkty zamknięte są w mikrokapsułkach, które uwalniane są w czasie użytkowania wyrobu.

Bądź fit na Święta! Bądź fit na Święta! Bądź fit na Święta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here