Stylizacje na wigilijny wieczór od PolscyProjektanci.com

Święta tuż tuż a Ty nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej kreacji? Z podpowiedzią przychodzą PolscyProjektanci.com – serwis, w którym znajdziesz projekty od ponad pięćdziesięciu polskich marek

Dla kobiet ceniących prostotę i elegancję idealnie sprawdzą się projekty Aleksandry

Zgubińskiej. Kolekcje projektantki wykonane są z wysokojakościowych tkanin pochodzących z Polski oraz zagranicy. Tkaniny łączone są w oryginalny sposób, co sprawia, że kreacje są niepowtarzalne i ponadczasowe.

Na serwisie PolscyProjektanci.com dostępne są sukienki w kolorze zieleni oraz fuksji, spódnice oraz bluzki. Styl, w jakim projektuje sama projektantka określa jako „Maksimum kobiecości z dodatkiem wysublimowanej ekstrawagancji (…).”

Projekty Anny Drabczyńskiej idealnie pasują dla kobiet, które nie lubią tradycyjnych rozwiązań. Znakiem rozpoznawczym projektantki jest łączenie klasyki i sportu, a także prostota kroju. W ofercie znajduje się sukienka z kolekcji VAVID S|S 2015 w jaskrawym kolorze różu i pomarańczy z dodatkiem czerni oraz połączenie granatowego żakietu i granatowych spodni z obniżonym stanem, które razem tworzą damski, elegancki garnitur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here