Stylizacje na deszczowe dni!

Jesienna aura nie wpływa zbyt pozytywnie na nasze samopoczucie, zwłaszcza gdy ciągle pada deszcz. My jednak mamy na to rozwiązanie. Kolorowe, jesienne, deszczowe stylizacje, które rozświetlą nawet najbardziej pochmurny dzień. Oto nasze propozycje.

Jesienny, klasyczny zestaw bieli i czerni w połączeniu z jednym mocnym akcentem kolorystycznym sprawdzi się idealnie w każdej sytuacji. Do pracy, szkoły, na spotkanie. Kurtka – futrzak w kolorze brązowym, rudym czy ciemnej zielni będzie świetnym rozwiązaniem na szaro-burą pogodę.

Moda Damska Stylizacje  Stylizacje na deszczowe dni!

W okresie przejściowym dobrym rozwiązaniem jest parka, która pasuje do każdego stylu. Na sportowo, elegancko, na co dzień i do pracy. To ciepłe i bardzo uniwersalne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w deszczowe dni. My jednak dodatkowo proponujemy wesoły akcent w formie na przykład śmiesznej parasolki.

Moda Damska Stylizacje  Stylizacje na deszczowe dni!

Granat to jeden z najmodniejszych kolorów w tym sezonie. Mówi się, że to nowa czerń, która nam zdecydowanie przypadła do gustu. Miejski sportowy look to idealny wybór na deszczowe dni.

Moda Damska Stylizacje  Stylizacje na deszczowe dni!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here