„Przyłapani na modzie” w październiku

Czarne kapelusze, ciepłe szaliki, kolorowe czapki czy pastelowe płaszcze – jesień na dobre zawitała na krakowskie ulice. Wbrew pozorom jesień może być kolorowa i to właśnie udowodnili uczestnicy akcji Galerii Krakowskiej. Gościem specjalnym akcji był Wiktor Leśniak, zwycięzca gali „Przyłapani na modzie 2014”.

W pierwszej październikowej odsłonie akcji ciekawie ubranych osób szukał Wiktor, zwycięzca ostatniej gali „Przyłapani na modzie”. Angelika zwróciła uwagę gościa specjalnego połączeniem białych jeansów ze świecącymi trampkami, szarym t-shirtem, grafitowym płaszczem oraz fioletową torebką. Z kolei Matylda postawiła na soczystą czerwień. Płaszcz w tym kolorze oraz biało-czerwony t-shirt do tego jasne jeansy, czarny kapelusz i sportowe buty. Dzięki temu zdobyła nagrodę za look tygodnia. Mężczyźni postawili na prostotę. Jacek połączył różne odcienie szarości z klasyczną czernią. Jednak to Mateusz zdobył najwięcej głosów. Czarna stylizacja przełamana zielonym płaszczem świetnie się sprawdziła.

Spodnie w kolorze ciepły brąz, białe tenisówki, ciemny płaszcz i czarna czapka –Aleksander zrobił wrażenie na ekipie „przyłapanych” nie tylko swoją stylizacją, ale także uśmiechem i brodą. W końcu nie od dziś wiadomo, że drwaloseksualni mężczyźni przyciągają uwagę przedstawicielek płci pięknej. Marta z kolei postawiła na połączenie czerni i brązu ze szczyptą koloru pomarańczowego. Iwona założyła płaszcz w modnym odcieniu niebieskiego – indygo, granatowe trampki oraz szary szalik i torbę. To właśnie to minimalistyczne zestawienie modowe Iwony zdobyło najwięcej głosów i otrzymała ona nagrodę za najlepszą damską stylizację tygodnia. Zuzanna postawiła na klasyczną czerń, którą zestawiła z nutką bieli. Na najlepszą stylizację męską zasłużył Jakub, który założył jasne jeansy, sportowe buty, bluzę i czarny płaszcz.

Mariusz, Zuzanna, Michał, Magdalena, Andrzej i Martyna to kolejni uczestnicy październikowej odsłony akcji „Przyłapani na modzie”. Tym razem według Wiktora Leśniaka, zwycięzcy tegorocznej gali, najlepszą damską stylizację miesiąca zaprezentowała Magdalena. 25-latka założyła łososiowy płaszcz, czarne rurki i jasny szalik w paski. Świetne połączenie elegancji ze stylem i wyrazistymi kolorami. Z kolei Zuzanna zdobyła wyróżnienie za look tygodnia. Do fioletowego płaszczu dobrała czarną spódnicę, biały t-shirt z napisem oraz czarny kapelusz. Mężczyźni tym razem postawili na ciekawe kurtki oraz sportowe buty. Najwięcej głosów zdobył Andrzej, który założył białe tenisówki, czarne rurki, szarą bluzę oraz jeansową kurtkę.

Klasyczna czerń, odcienie szarości, ciepły brąz i beż – te kolory królowały w czwartej odsłonie akcji Galerii Krakowskiej. Stylistka Ewelina założyła beżowy płaszcz, do którego dobrała łososiową torebkę, białą czapkę i szalik w odcieniach bieli i szarości. Ewa postawiła na prostotę i trzy zawsze modne kolory: biel, czerń i szary. Dzięki temu zdobyła najwięcej głosów i zdobyła nagrodę za najlepszy damski look tygodnia. W stylizacji Angeliki królowała czerń, którą przełamała brązową kurtką. Podobnie postąpił Piotr, który do całego czarnego zestawu modowego dobrał białe sportowe buty. Ekipa „przyłapanych” nie mogła przejść obojętnie. Jednak czarna skórzana kurtka, t-shirt i eleganckie buty w tym samym kolorze oraz ciemne jeansy okazały się świetnym wyborem. To właśnie Jakub został wyróżniony przez Wiktora jako najlepsza męska stylizacja miesiąca. Z kolei nagrodę za look tygodnia zdobył Karol, który założył brązowe buty, szarą bluzę, ciemną marynarkę i beżowe spodnie.

Sportowy szyk zawsze jest w modzie, co udowodnili kolejni uczestnicy akcji „Przyłapani na modzie”. Po raz kolejny wśród „przyłapanych” znalazł się Igor, zwycięzca gali 2013. Czarne ogrodniczki, kolorowe buty, brązowa torba i szary płaszcz sprawiły, że nie dało się nie zwrócić uwagę na Igora. Z kolei Michał założył czarne buty, ciemne jeansy, zieloną koszulę, brązową kurtkę i bordową czapkę. Świetna stylizacja zdobyła najwięcej głosów i nagrodę za look tygodnia. Wiktoria postawiła na jeansy, szary sweter, czarny płaszcz, biały szalik w paski oraz czarne buty ze srebrnymi noskami. Elżbieta przyciągnęła uwagę nie tylko kolorem włosów, ale także swoim zestawieniem modowym. Brązowe buty Timberland, czarne rurki, szary płaszcz oraz zielony sweter – to właśnie ta stylizacja zdobyła najwięcej głosów i wyróżnienie za look tygodnia.