„SIMPLE BEAUTY” czyli subtelna kobiecość w najnowszej kolekcji

Jesienno-zimowa kolekcja MEESO to proste formy inspirowane stylem boho, przedstawione w nowoczesnym i kobiecym wydaniu. Cechuje ją również różnorodność tkanin i  tekstur, bowiem, według twórców  marki, to kwintesencja tego sezonu.

Propozycja marki MESSO na sezon jesień-zima to połączenie prostych, klasycznych form oraz stylu boho w jego nowoczesnym wydaniu. Charakterystyczne dla marki projekty, wykonane ze szlachetnych tkanin, tworzą wyjątkową kompozycję, której poszczególne elementy można wykorzystywać zarówno w eleganckich, jak i casualowych stylizacjach. „Simple beauty” jest hasłem, które idealnie oddaje istotę kolekcji, podkreślając zarówno jej prostotę , uniwersalność, jak i kobiecy charakter.

Klasyczne formy zostały wzbogacono o nowoczesne, asymetryczne elementy, strukturalne plecionki i ozdobne wykończenia. Wśród dostępnych produktów znajdziemy zarówno wełniane płaszcze, kobiece sukienki, jak i nowoczesne bluzy. W kolekcji wykorzystano miękkie,  naturalne tkaniny, które otulając kobiecą sylwetkę, wydobywają jej wszystkie zalety.

Autorami zdjęć do najnowszej kolekcji są sami twórcy marki MESSO. Często decydują się oni na samodzielną realizację kampanii w celu osiągnięcia pełnej spójności realizowanych działań, od powstania pierwszego szkicu aż po efekt finalny, którym jest gotowy produkt trafiający w ręce klientki. Najnowsze zdjęcia, choć nowoczesne i z pozoru surowe, akcentują jej subtelny charakter.

Kolekcja Messo jest już dostępna w sklepie internetowym marki (ww.sklep.messo.pl) oraz w Butiku Jolli w Sky Tower we Wrocławiu, w butiku Bloom Butique w Łodzi, a niebawem także na platformach www.shwrm.pl oraz www.mostrami.pl. Ceny w wahają się od 250 zł do 950 zł.

id 58527

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj