Mosquito w MODO Domy Mody

W nowo powstałym stołecznym domu mody MODO, odbyło się uroczyste otwarcie butiku marki Mosquito. Projektantką i pomysłodawczynią Mosquito jest Alicja Komar, która postanowiła połączyć miłość do kobiecego piękna i sztuki projektowania. Wszystkie kolekcje Mosquito scalają ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami. Jak przyznaje sama projektantka, jej marka stara się być nie tylko w zgodzie z tym, co modne, ale także zwraca ogromną uwagę na jakość.

„Znam i uwielbiam Mosquito już od dłuższego czasu. Mam granatowy kombinezon tej marki, z którego niemalże nie wychodzę!” – przyznała Grażyna Wolszczak.

„Jestem fanką kombinezonów Mosquito. Zaprojektować i uszyć dobry kombinezon dla kobiety, która nie ma już 18 lat, to jest sztuka!” – dodała Monika Zamachowska.

Otwarcie butiku przyciągnęło wiele gwiazd. Pojawiły się m.in. Monika Zamachowska, Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak, Marzena Rogalska, Candy Girl, Marta Wierzbicka, Lidia Kopania, Anna Kerth, Ewa Gawryluk, Dorota Czaja, Katarzyna Burzyńska, Ewa Pacuła, Ania Piszczałka.

„Uwielbiam szarości i stonowane kolory na jesień, jak i ubrania oversize’owe, którymi można się otulić. W Mosquito do gustu najbardziej przypadły mi sukienki w kolorze brudnego różu i spódnica z frędzlami, która na pierwszy rzut oka jest zupełnie nie w moim stylu, ale ma w sobie coś, co mnie do niej ciągnie” – przyznała Wendzikowska.

„Dziś wybrałam sobie luźną marynarkę w jodełkę i wielki sweter szyty z koła, który posłuży mi idealnie na niejeden jesienny wieczór. Od dawna lubię Mosquito i zawsze znajdę tu coś dla siebie” – powiedziała Marta Wierzbicka.

„Cieszę się, że w tym sezonie modne są szarości, bo to mój zdecydowanie ulubiony kolor. Jestem właśnie w ferworze zakupów i podoba mi się tu prawie wszystko!” – dodała Ewa Pacuła. „Oglądając wcześniej ubrania Mosquito na ich stronie internetowej, wpadło mi w oko mnóstwo rzeczy. A dziś okazuje się, że jestem chętna na jeszcze więcej ubrań tej marki! Zakochałam się w tych jesiennych kolorach, uwielbiam wszelkie rudości, brązy, bordo, zielenie i szarości. Poza tym, ubrania Mosquito są też świetne jakościowo i bardzo przyjemne w dotyku, a to bardzo ważne” – przyznała Kasia Burzyńska.