Wielkie Otwarcie MODO Domy Mody

Już w najbliższy weekend MODO Domy Mody będą gościć w swoich wnętrzach pierwszych pasjonatów mody. Pod dachem tego nowoczesnego konceptu butikowego, swoje miejsce znalazło 350 twórców, producentów, sprzedawców i importerów odzieży, butów oraz szerokiej gamy dodatków. W trakcie Wielkiego Otwarcia na pierwszych Klientów czekać będzie moc atrakcji: wyjątkowo okazyjne ceny, spotkania z projektantami, zakupy
z gwiazdami, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych przyjemności.

 Portfolio marek w MODO Domy Mody wzrastało z dnia na dzień, a pełna komercjalizacja obiektu trwała tylko rok, co jest fenomenem rynkowym. Wśród brandów znajdują się nie tylko znane marki modowe, ale przede wszystkim polscy projektanci, zarówno ci sławni, jak i mniej znani. Unikatowy koncept sprzedaży butikowej, dzięki któremu młodzi projektanci mają szansę zaistnieć obok uznanych kolegów i światowych kolekcji topowych marek, jest innowacją na polskim rynku mody.

Kolejną nowością jaką kusi MODO Domy Mody jest podział przestrzeni na trzy strefy: ART Fashion – strefa designu (m.in. ), BRAND Fashion – moda marek (m.in. Monnari, Inglot, Thiumph, Sophie Marel, Swiss, Henri LLoyd, Bugatti, Baldowski, Wólczanka, Pierre Cardin) i POP Fashion – moda popularna (m.in. BIŻUU, Kate Ross, Ryłko, Mosquito, Bialcon, Caprice, van Horn, Rubin Fashion, by O la la, Ochnik). Dzięki trzem przenikającym się, tworzącym spójną całość strefom, Klienci już od 17 października będą mieli możliwość zapoznania się z butikami, niewystępującymi w innych centrach handlowych.
W trakcie Wielkiego Otwarcia, na wszystkich Klientów czekać będzie wiele atrakcji m.in.: możliwość zrobienia selfie z gwiazdami – Anną Dereszowską, Marceliną Zawadzką, Joanną Horodyńską, Karoliną Szostak, Joanną Orleańską, Maffashion i wieloma innymi, które tego dnia wcielą się w rolę stylistów. Każdy będzie mógł również wziąć udział w warsztatach biżuteryjnych lub prowadzonych przez Natashę Pavluchenko warsztatach rysunku żurnalowego. Z kolei pod bacznym okiem Jarosława Szado będzie można spróbować swoich sił w chodzeniu po wybiegu. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami na najlepszą stylizację oraz najciekawsze selfie zrobione w MODO. Z okazji Wielkiego Otwarcia, przygotowane zostały wyjątkowe okazje cenowe. Klienci będą mogli nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach niepowtarzalne kreacje mody autorskiej, znanych i lubianych brandów oraz nowych marek, które swoje pierwsze butki w Polsce postanowiły otworzyć właśnie w MODO Domy Mody.

 Muzyczną niespodzianką, która pojawi się w niedzielę będzie zespół Eleanore Krieger. Charyzmatyczny duet muzyków znanych z programu „The Voice of Poland”, Ernesta Staniaszka oraz Wojciecha Baranowskiego, z pewnością jeszcze bardziej podkręci atmosferę wydarzenia. Nie lada atrakcją Wielkiego Otwarcia będzie niemal 60 pokazów mody, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje marek obecnych w MODO Domy Mody. Ten wyjątkowy czas będzie również niepowtarzalną okazją do poznania największych polskich kreatorów mody oraz gwiazd znanych z pierwszych stron gazet.

Podział konceptu na trzy przenikające się strefy, 350 butików pod jednym dachem, dostęp do marek nieosiągalnych w innych centrach handlowych, dogodna lokalizacja przy ulicy Łopuszańkiej 22, sprawia, że MODO Domy Mody są doskonałą propozycją dla wszystkich poszukujących niepowtarzalnej oferty modowej na każdą kieszeń.

MODO Domy Mody – unikalny, pierwszy tego typu w Polsce butikowy koncept modowego centrum zakupowego

3 strefy zakupowe – ART, POP, BRAND; 350 butików; 16 000 m2 powierzchni najmu; 1 000 miejsc parkingowych