Stylowy minimalizm – najnowsze trendy

Sezon jesienny wielkimi krokami wkrada się do naszych szaf, więc warto przyjrzeć się bliżej najnowszym trendom i sprawdzić co będzie modne. W nadchodzącym sezonie pojawiają się modowe miksy, ale nas najbardziej inspiruje minimalizm.

Jesień to przede wszystkim wygoda, dlatego my stawiamy na jeansy i boyfriendy koniecznie w połączeniu z elegancką koszulą, mokasynami i narzutką z ciekawym wzorem np. w paski. Fajnym trendem jest łączenie odcieni jeansu z beżami i czernią. Taka klasyka broni się sama.

Minimalizm - najnowsze trendy  W tym sezonie będziemy też coraz więcej nosić się w stylu retro, dlatego wełniane spodnie, z wysokim stanem, elegancka koszula z żabotem i kapelusz sprawią, że Twój look będzie elegancki, miejski, nieco w stylu męskim, ale bardzo efektowny i wygodny. Pamiętaj, że jesienią bardzo modne będą buty na płaskim obcasie, dlatego szpilki chowamy głęboko do szafy.

Minimalizm - najnowsze trendy  I mamy coś dla naszych elegantek. Typowy strój do pracy. Mała czarna w wydaniu codziennym. Sukienka będąca przedłużeniem męskiej kamizelki w zestawieniu z klasycznym, beżowym płaszczem i botkami na szpilce sprawi, że będziesz wyglądała świetnie. Nie bój się też jesienią nosić jasnych dodatków. Minimalizm - najnowsze trendy