Original Source Wild Cherry & Nettle

Original Source Wild Cherry & Nettle to nowy żel pod prysznic, który tego lata przeniesie Cię do futurystycznej krainy pełnej sekretów i tajemnic. Miejsce? Oczywiście Twoja łazienka! Cel? Naturalnie intensywne doznania! Czy jesteś gotowy na pobudzenie zmysłów słodko tajemniczą miksturą z czereśni i pokrzywy? Przekonaj się i weź prysznic przyszłości z Original Source Wild Cherry & Nettle.Original Source Wild Cherry & Nettle

Original Source to nierutynowa marka naturalnie intensywnych żeli pod prysznic, która wsłuchuje się w potrzeby swoich fanów. Każdą nową limitowaną edycję wybierają najpierw konsumenci poprzez głosowanie na kanałach społecznościowych marki. Tym razem marka podwyższyła nieco poprzeczkę i swoje głosy w plebiscycie na nowy, limitowany wariant Original Source mogli oddawać nie tylko fani z Polski, ale i z całego świata! Zaangażowaliśmy w sumie 358 682 osób!!! Po trzech burzliwych tygodniach na Facebooku, zwycięzcą okazał się wariant Wild Cherry & Nettle, który pokonał warianty: Lemon & Coriander oraz Papaya & Passion Fruit. Tego lata szykuj się więc na intensywnie dzikie doznania pod prysznicem!

Original Source Wild Cherry & Nettle to magiczna mikstura, która została szczelnie zamknięta w designerskiej butelce. Etykieta nawiązuje do tajemniczej krainy prysznica przyszłości, do której przeniesiesz się wraz z każdą kroplą tego wariantu. Moc słodkiej czereśni w połączeniu z pokrzywą sprawi, że Twoje zmysły zostaną przyjemnie pobudzone, a Twoja łazienka zamieni się w miejsce pełne sekretów. Daj się uwieść naturalnie intensywnej mocy Original Source Wild Cherry & Nettle! Spróbujesz raz i nie będziesz chciał wyjść spod prysznica! Uwaga: ten zapach pozytywnie uzależnia!

Original Source Wild Cherry & NettleRekomendowana cena detaliczna: 8,69zł

Ciekawostka: Czy wiesz, że super moc pokrzywy pojawia się już w wielu legendach i mitach z całego świata? W dawnych czasach wierzono, że odgania ona złe demony i choroby. Po prysznicu z Original Source Wild Cherry & Nettle pozbędziesz się negatywnych emocji! Pozytywna energia gwarantowana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj