Niebanalny streetwear od MILOV

Marka MILOV to autorski projekt, którego myślą przewodnią jest łączenie stylu classy ze streetwear. To ubrania dla młodych ludzi, którzy nie boją się eksperymentować i są otwarci na przecieranie trendsetterskich szlaków.

Od początku swojego istnienia MILOV stawia na oryginalność form i faktur. Filozofią marki jest tworzenie pomysłowych projektów w oparciu o wizję dobrej zabawy, pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz dystansu do własnej osoby.

MILOVMILOV wyczuwa najnowsze trendy i łączy je z wysoką jakością materiałów. Nie boi się stawiania na mocne wzory i detale – charakterystyczne naszywki stały się znakiem rozpoznawczym marki. W kolekcji na wiosnę i lato projektantki postawiły na nieśmiertelne moro i khaki, które z powrotem stało się obowiązkowym elementem w każdej garderobie.

Najnowsza propozycja marki wychodzi poza wszelkie schematy. Jest to ekscytujący mariaż mody streetwearowej i sztuki. Kolekcja Denim Vol. 2 to jeans połączony z oryginalnymi, patchworkowymi motywami oraz wyrazistymi kolorami. Inspiracją do stworzenia kolekcji Denim Vol. 2 była twórczość artysty Sylwestra Łachacza, charakteryzująca się świetlistością koloru, przestrzennością światła oraz nutą tajemniczości. Denim Vol. 2 to zestawienie ponadczasowego jeansu z fakturą tkanin w kolorach od przełamanej zieleni i żółci do spokojnego błękitu. Głównym motywem w kolekcji jest patchworkowy design, będący kolażem faktur, materiałów i form.

MILOV Jungle SS 2015Niepowtarzalny koncept, który stoi za najnowszą kolekcją to odważne, miejskie projekty, które spotkały się ze sztuką wysoką. W konsekwencji powstała linia niebanalna, ale wpisująca się w DNA marki, w którym pobrzmiewają echa młodości, pasji i kreatywności.

W skład kolekcji na lato 2015 wchodzą: szorty z wysokim stanem, spodnie z przetarciami, koszule oraz przewiewna parka z charakterystycznymi dla marki aplikacjami.

Marka MILOV została stworzona myślą o wszystkich, którzy cenią sobie aspekt zmiany, wygodę oraz wyrazisty i niepowtarzalny styl. Polubiło ją wiele znanych osób, takich jak: Agnieszka Szulim, Adam Nergal Darski czy Margaret. W dotychczasowych kampaniach marka MILOV współpracowała m.in. z Pauliną Papierską i Anną Sakowicz.