angaretchka – nowa marka modowa na polskim rynku

Młoda polska marka modowa angaretchka stawia przede wszystkim na unikatowość, piękno i jednoczesną wygodę oraz funkcjonalność, zapewnia wysoką jakość wykonania i indywidualne podejście.

W swojej najnowszej kolekcji SPRING SUMMER INSPIRATIONS projektantki proponują sukienki, spódnice portfelowe, topy o pozornie prostych krojach z wyraźnymi akcentami geometrycznymi. Zaskakujące połączenia, zabawa konstrukcją, skosy, linie, wycięcia przeważające w części kolekcji łagodzą sukienki z cienkiej dzianiny na gorętsze dni. Kolory – jednolite, ukochany szary i intensywne – żółty, czerwony, pomarańczowy, morski…

Wśród tkanin dominują wysokiej jakości polskie dzianiny. Na szczególną uwagę zasługuje bomberka inspirowana latami 50-tymi, uszyta z wysokiej jakości wytłaczanej tkaniny, która sprawdzi w wielu stylizacjach.

Unikatowość jest bardzo ważna dla marki, dlatego projekty powstają w krótkich seriach, czasami ograniczonych tylko do kilku egzemplarzy i każdy z nich może być uszyty na miarę. Ubrania są dostępne na www.angaretchka.pl. Marka także bierze udział w różnych eventach modowych w Warszawie, koncentrujących się na promocji rynku polskiej mody niezależnej oraz młodych projektantów.

angaretchka to także projekty dla dzieci. W ramach dziecięcej sekcji KIDS FUN marka proponuje m.in. letnie sukienki, spodenki, kombinezony i bluzy dla dziewczynek.

Markę angaretchka tworzą trzy siostry, a wszystkie projekty są realizowane w rodzinnym atelier w Warszawie. Nazwa marki angaretchka [angareCZka] jest zdrobnieniem od słowa Angara – nazwy pięknej syberyjskiej rzeki, według miejscowych legend córki Bajkału, z którą jest powiązana historia rodzinna projektantek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj