Be Ventilated – kampania Reebok w Sizeer

Sizeer i Reebok prezentują odświeżoną wersję kultowego modelu Ventilator, którego korzenie sięgają 1990 roku. Ten lekki sneaker to idealna opcja na ciepłe, wiosenne wieczory spędzane w gronie przyjaciół.

Sizeer prezentuje nową kampanię marki Reebok z udziałem kultowego modelu Ventilator, który w tym roku obchodzi 25. urodziny. Ventilator to lekki sneaker wyposażony w technologię Hexalite, która zapewnia amortyzację wstrząsów. Boczne panele wykonane z meshu umożliwiają z kolei przepływ powietrza – Ventilator jest zatem idealnym modelem na ciepłe, wiosenne wieczory spędzane w mieście w gronie przyjaciół. Jego nowoczesna kolorystyka dopasuje się do każdej stylizacji. Kampania potrwa do 23 maja.

W salonach Sizeer pojawi się także niebawem przebojowy model Ventilator x Aleosa zaprojektowany przez znaną rysowniczkę Olkę Osadzińską. Jest to już trzeci model sneakerów stworzony przez Olkę dla marki Reebok. Nowy model wyróżnia się ekspresją kolorów i wzorów, które wyróżnią Cię na ulicy. Tworząc swoje dzieło artysta inspirowała się twórczością Kory i Bruce’a Webera, a także klasyką przełomu lat 80’ i 90’ – połączeniem stylów rap, funk i alternatywną muzyką klubową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj