PIERWSZY BUTIK BY INSOMNIA W ŁODZI

Na ten moment czekały wszystkie miłośniczki mody w Łodzi: topowa polska marka BY INSOMNIA w sobotę otworzy firmowy salon w MANUFAKTURZE. Z tej okazji zaprasza na zakupy ze zniżką -20 proc. BY INSOMNIA to marka założona przez dwie przyjaciółki: Natalię Pstrokońską i Marlenę Niestryjewską.

W 2011 zaprezentowały premierową kolekcję inspirowaną Skandynawią, opartą na prostych, minimalistycznych fasonach. I w tym stylu projektują do dziś. Jak na młodą markę, firma znakomicie się rozwija: poza sklepem internetowym www.byinsomnia.com marka posiada już 15 sklepów w prestiżowych lokalizacjach, do których właśnie dołącza łódzka MANUFAKTURA.

„ Mamy nadzieję, że nasze produkty idealnie wpasują się w charakter miasta, w którym tak wiele osób zajmuje się projektowaniem i działaniami artystycznym. Co ciekawe, właśnie w Łodzi produkowane są dzianiny, z których powstają nasze kolekcje. Szyjemy wyłącznie z polskich tkanin” – wyjawia Natalia Pstrokońska.


Marka słynie z prostych modeli spodni, t-shirtów, sukienek i spódnic. Projektantkom udało się zachować uniwersalny charakter ubrań: komfortowo czują się w nich zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe, aktywne kobiety. Również te ze świata kultury i show biznesu. Ubrania BY INSOMNIA uwielbia choćby Aneta Kopacz, reżyserka nominowanego w tym roku do Oscara filmu „Joanna”. W strojach tej marki widywane są również Joanna Brodzik, Daria Widawska i Karolina Malinowska.
Nowy salon utrzymany jest w minimalistycznej prostej estetyce, przeważa w nim jasna kolorystyka z wykorzystaniem materiałów wprowadzających naturalny klimat drewna i korka. Na ścianach znajdują się białe sztukaterie, w których umieszczono zdjęcia nowej kolekcji. Całość jest bardzo funkcjonalna. Projekt nowych salonów BY INSOMNIA przygotowała pracownia SOMA ARCHITEKCI, która współpracuje z marką już od roku również przy redesignie dotychczasowych sklepów. Salon BY INSOMNIA w MANUFAKTURZE mieści się na parterze tuż przy wejściu od strony rynku. W sobotę, z okazji otwarcia na klientki czekają rabaty – 20 proc. na całą kolekcję.

Related Images:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj