Niech żyje młodość – kolejna marka dla młodych wkracza na Złotą

W czwartek, 30 kwietnia, w Złotych Tarasach otworzy się salon SiNSAY.  Marka, należąca do Grupy LPP, dedykuje swoje kolekcje dziewczynom, które poszukują inspiracji do codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Sklep SiNSAY w Złotych Tarasach zlokalizowany będzie na drugim poziomie centrum i będzie największym salonem sieci. Z okazji otwarcia w dniach 30.04 – 02.05 zakupy w SiNSAY zrobimy z 20% rabatem.

Salon SiNSAY będzie świetnym uzupełnieniem oferty Złotych Tarasów, kształtowanej w oparciu o główną grupę klientów centrum, jaką stanowią ludzie młodzi – powiedziała Beata Sadowska, rzecznik prasowy Złotych Tarasów.

Różnorodność, nietuzinkowe projekty mocno osadzone w najnowszych trendach, odważne wzory i nadruki to niewątpliwie główne atuty propozycji marki SiNSAY. Znakiem rozpoznawczym brandu są T-shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria. Projekty powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów i świadomie kreują swój wizerunek – raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu.

Niech żyje młodość –  kolejna marka dla młodych wkracza na Złotą

Do wystroju salonu SiNSAY w Złotych Tarasach użyto nowoczesnych materiałów, takich jak folia dichroiczna. Zredukowano ilość kolorów we wnętrzu i zastosowano dekoracyjne oświetlenie LED. Przymierzalnie w sklepie zostały zaprojektowane w sposób sprzyjający wspólnym zakupom. Efekt ten uzyskano dzięki powiększeniu przestrzeni pomiędzy kabinami i dodaniu siedzisk.